RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Sebze Görmek

Rüyada yeşil sebze görmek, her açıdan iyi olmaya ve özellikle hasta olanların iyileşme emareleri göstererek yakın zamanda ayağa kalkacağına ve daha canlı, daha enerjik hissedeceğine yorumlanır. Yeşil sebze genel manada hayatın olumlu gideceğine ve iyi haberler alınacağına yorumlanırken, görülen sebzeye göre de yorumlar değişebilir. Roka görmek iş yaşantısında hırslı olmak, her işi halledecek kadar kendine güvenmek demekken, maydanoz görmek ise sağlığın iyi olacağına habercidir. Tatlı biber zorlukların kişiyi yormayacağına ve her işi severek yapacak olan rüya sahibinin hayatından memnun olacağına yorumlanır. Acı yeşil biber ise duyulduğunda üzüntü veren sözlere, sevilen birinin bir anda ters dönerek düşmanlık etmesine ve kişinin aldanmasına tabir edilir. Dolma biber gören kişilerin geliri çok olur. Dereotu görmek ise herkese fayda sağlanacağına ve eldeki imkanları insanların iyiliğine kullanmaya alamet eder.

Rüyada Yeşil Sebze Yemek

Her zaman sahip olduğu rızkı minnetle karşılayan ve sahip oldukları için dua eden rüya sahibinin bereketli yaşam sürecinde canını sıkacak tatsızlıklarla ve üzüntülerle karşılaşmayacağına, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına alamettir. Yeşil sebze yiyenin derdi olmaz ve çocuklarından yana yüzü güler. Afiyette olmak, işlerde beklenenin üstünde gelir elde etmek, herhangi bir kötü haber almamak anlamındadır.

Rüyada Çürümüş Yeşil Sebze Görmek

Müsrifçe tutumlar yüzünden harcamaların artacağına ve kişinin giderek yoksullaşacağına, hatayı kendisinde değil, sürekli başkalarında araması yüzünden de durumu bir türlü düzeltemeyeceğine delalet eder. Çürümüş yeşil sebze yiyen hastalanır, çocuk sahibi olmak için tedavi görür ve hakkında ileri geri konuşan kimseler yüzünden evde huzuru bozulur.

Rüyada Yeşil Sebze Görmenin Psikolojik Yorumu

Hafiflemek, yenilenmek, sorunlarını çözerek geleceğe daha iyimser bakabilmek ve umut etmek anlamlarına gelir. Kişinin kendisini sağaltacak yöntemler geliştirdiğine ve hayatındaki olumsuzlukları bertaraf edebilmek için gayret sarf ettiğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!