RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Sigara Görmek

Rüyada yeşil sigara görmek, sigara görmek gibi yorumlanır ve dini ibadetlerde zayıflamanın söz konusu olduğuna, maneviyatın azalması sonucunda sevapların da aynı şekilde azalacağına yorulur. Kişinin hareketlerini, sözlerini ve yaşam şeklini gözden geçirmeden, herhangi bir hesaplaşma yapmadan yaşadığını, dünyevi zevklere çok düşkün olması yüzünden kendisine yapılan uyarıları da fark etmediğini bildirir. Yeşil sigara maddi konularda sorun yaşanmayacağını, borçlu ise ödemelerde kolaylık yaşanacağını bildirir ancak, diğer yandan kişilik olarak zayıflamaya başlayan rüya sahibinin etrafında kendisine doğru yolu gösterecek insanların da azalmaya başladığını işaret eder. Yanlış insanlarla arkadaşlık etmek, inancından uzaklaşmak, manevi değerlere gerektiği önemi vermemek yüzünden bir süre sonra yalnız kalınacağını, mutsuzluğun, depresyonun baş göstereceğini delalet eder.

Rüyada Yeşil Sigara İçmek

Mevcut mali durumun kişiyi memnun edecek şekilde devam edeceğini ve herhangi bir parasal kaygı yaşanmayacağını ancak sağlıkla ilgili pürüzlerin çıkmasının an meselesi olduğunu tabir eder. Koşturmaktan, çalışmaktan, eğlenmekten ve kişisel zevklerin peşinde düşmekten sağlığıyla ilgilenmeyen kişilerin hastaneye yatmalarını gerektiren bir rahatsızlık yaşayarak, tüm hayatlarını gözden geçireceklerini bildirir.

Rüyada Yeşil Sigara Almak

Yapılan bir hatadan dönmek yerine, o hatayı aynı şekilde sürdürmek, bencil davranmak, ailenin ve yakın arkadaşların tepkisini almak anlamındadır. Hayat standardının yüksekliğini bildiren rüya aynı zamanda alım gücünde bir artış olacağını da ifade eder. Bu rüya bazen kişinin kötü alışkanlıklarını bırakacağının, kendisine daha sağlıklı bir hayat kuracağının da işareti olarak görülebilir.

Rüyada Yeşil Sigara Görmenin Psikolojik Yorumu

Kurtulmak istenen bazı alışkanlıkların veya kötü durumların söz konusu olduğunu bildiren rüya, kişinin hayatıyla alakalı bazı konularda düzenlemeler yapacağını tabir eder. Alıngan bir yapıya işaret ettiği gibi, bazı konuşmalara içerleyen, sevdiği insanların söylediği kırıcı sözleri içine atan ve biriktiren kişilerin keder dolu ruh hallerini de yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!