RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Su Görmek

Rüyada yeşil su görmek, helal kazanca delalet eder. Rüya sahibi çevresi ile daha uyumlu manevi açıdan daha rahat bir döneme girecektir. İnsanlarla anlaşması ve onlarla olan ilişkisi daha düzenli olacaktır. Rüya sahibi iç huzuruna kavuşacak, mutlu olmak için kendisine neyin lazım olduğunu öğrenecektir. İstek ve arzuları gerçekleşecek, her şey rüya sahibinin dilediği şekilde gelişecektir.

Rüyada Yeşil Su Dolu Havuz Görmek

Rüyada yeşil su dolu havuz görmek, bol kazanca işaret eder. Rüya sahibi hem maddi hem de manevi açıdan zenginleşecek, bolluk ve bereket üzerinde olacaktır. Kazancın helal olması, bereketi getirecek ve maddi rahatlığa erişilecektir. Aile ile ilgili sorunlar ortadan kalkacak ve aile saadetine kavuşulacaktır.

Rüyada Yeşil Su Yılanı Görmek

Rüyada yeşil su yılanı görmek, zarar vermeyen düşmanları temsil eder. Rüya sahibini kıskançlık nedeniyle beğenmeyen insanlar olacaktır. Onların amacı kişinin ilerlemesini, yükselmesini engellemektir. Ancak rüya sahibinin farkında olmadığı yakın bir dostu ona zarar gelmeden bu tehlikeleri bertaraf edecektir. Rüyayı gören kişinin bunlardan hiçbir şekilde haberi olmayacaktır.

Rüyada Yeşil Su Hortumu Görmek

Rüyada yeşil su hortumu gören kimse, iş hayatında önemli girişimlerde bulunacaktır. Ticari hayatında yükselecek ve önemli bir isim haline gelecektir. Sosyal hayatında da faydalı işler yapacaktır. Yapılan her iş mutlaka bir insanın faydasına olacaktır. Rüyada yeşil su hortumu gören kimse, iyi bir patron, saygın bir işveren olacaktır.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek, hayra işaret eder. Güzel bir yaşam, güzel rızık, dinin güzelliği, iyi bir insan, sadık dost anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşantısı problemsiz, sade ancak huzurlu olacaktır. Rüyada görülen su bulanık ise, üzüntülü günler yaşanabilir. Ancak hiçbir sıkıntı uzun süreli olmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Su Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. TUĞBA (30 Ocak 2015 saat: 11:09)

    Rüyamda arazi gibi bir yerdeyim boşanma aşamasındaymışım(boşanmam bir yıl önce bitti ve şuan nişanlıyım) biriyle sürekli konuşuyorum..dikkatimi yüksek bir dağ çekiyor dağın önü boş ama içi su dolu yeşil berrak harika bir su!! ona bakınca huzur buluyorum sakinleşiyorum yanımdakine de göstermek istiyorum dağın etrafı çevrili olmamasına rağmen bak su nasıl güzel hiç kirli değil ve akmıyor diyorum.derken dağın ön kısmından su boşalıyor neden diye sorguluyorum ne güzel akıyor ama orada nasıl önceden akmadı diyorum..

  2. mevlüt (26 Ocak 2015 saat: 00:18)

    rüyamda siyah at ve köpek yanımda vardı onları birilerin den kaçırıyodum yeşil su çıkdı önümüze at hemen geçdi bende atın arkasında yeşil suyu geçdim ama köpek geçmeye çalışdı çok kortu ama en sonunda köpekde geçdi koşarak ordan uzaklaşdık

  3. Soner (10 Aralık 2014 saat: 22:40)

    Rüyamda güzel bi evim vardı etrafı komple havuzdu havuzun içi yeşil su doluydu eve girmek için evin etrafını dolaştım kapı arka tarafta gittikçe havuzdan su taşıyor ben o arada eve giriyorum evin içi çok güzel kapı çalıyor bir bay bir bayan geliyor ben bayana sarılıyorum erkek kayboluyor hemen arkasından iki bayan yine bayan yine geliyor yaşlı ama bakımlı kadınlar sarılıyorum özlediğimi söylüyor ilişkiye girmeye zorluyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,