RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Tarla Görmek

Rüyada yeşil tarla görmek, hayırlara yorumlanan, kişi için son derece güzel sonuçlanacak olaylara yorumlanır. Hayatın büyük bir esenlik içinde geçeceğine ve bereketin kişinin üstünde, hanesinde hiç eksik olmayacağını, rızık konusunda asla darlık çekilmeyeceğini işaret eder. Yeşil tarla görmek umutların her zaman canlı tutulduğuna, kişinin hayallerine ulaşıp mutlu bir yaşama sahip olacağına alamettir. Bu rüya mal varlığı açısından hatırı sayılır bir zenginlik elde edileceğine de yorumlanır ve İslami yorumlara göre de, kişinin ibadetlerini düzenli yapan, iman gücü yüksek, içinde Allah korkusu olan güzel bir mümin olduğunun habercisidir. Tüm dileklerin kabul olacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına delalet eder.

Rüyada Kuru Tarla Görmek

Tekrarlanan bir olaya ve can sıkıcı meselelere, kişinin yaşamından memnun olmayıp arayış içinde olduğuna işarettir. Kuru tarla, hayallerin söneceğini, umutların biteceğini, kişinin elini attığı her şeyden boş döneceğini ve yakınlarından kötülük göreceğini bildirir. Kuru tarla İslami olarak kurumuş inancı da temsil eder. Kişinin imanının çok zayıf olduğuna ve bu nedenle çok sayıda günah işlediğine de tabir edilir. Kurumuş tarla görmek iş sahibi kimseler için işini kapatmaya veya iflasını vermeye de alamettir.

Rüyada Tarla Ektiğini Görmek

Tarla ektiğini gören kimsenin işi daim olur ve küçük yatırımları sayesinde büyük kazançlar elde eder. Rızkın ve bereketin devamlılığını işaret eden rüya, kişinin araştırmacı biri olduğunu ve yeni keşifler peşinde koştuğunu da ifade eder.

Rüyada Yeşil Tarla Görmenin Psikolojik Tabiri

Geleceğe umutla bakmak istemenin, kurulan hayallerin ve kişiyi motive eden düşüncelerin sembolüdür. Yeşil tarla olumsuz koşullar içinde dahi mutlu olacak iyi şeyler görebilmenin, kişinin çevresi de dahil olmak üzere herkese pozitif düşünceler beslediğinin işaretidir. Yeşil tarla güzel geçmiş bir çocukluğun ve geçmişte yaşanan güzel anıların özlemidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yeşil Tarla Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ali sunkar (20 Kasım 2016 saat: 19:30)

  Rüyada köyde büyük tarla gördüm.komşumun malı buğday biçilme seviyesine geldiği için annem arkadaşım ve kardeşim geldi bu tarla senin tarlan sen niye onun işçisinin dedı. Bu tarla senin hakkın dediler. Lütfen bu rüyamı yorumlarmısınız.

 2. Ali sunkar (20 Kasım 2016 saat: 19:28)

  Rüyada köyde büyük tarla gördüm.komşumun malı buğday biçilmekmeği seviyesine geldiği için annem arkadaşım ve kardeşim geldi bu tarla senin tarlan sen niye onun işçisinin dedı. Bu tarla senin hakkın dediler. Lütfen bu rüyamı yorumlarmısınız.

 3. kadriye (22 Ocak 2016 saat: 23:10)

  Ruyamda. bir tarladan ceviz ve baska baska sebzeler topluyordum ve tarlanin tum cevresi yesil tarlalarla sariliydi ve o tarla okadar bereketliydiki hala topraktan buseyler cikariyorduk. ve hazir bir sofraya oturdum sonra yesile boyali bir mutfaa girdim.oturdugum sorfada,yabanci insanlar da vardi.

 4. Ilcin (05 Aralık 2015 saat: 10:56)

  Ruyamda arabayla giidiyorduk bir eve dogru once meyvalarla dolu bir bahceden gectik hercesit meyva vardi sonra demir yesil kapi vardi buyuktu acikti icinden gecip eve geldik iceri girdik ev cok yuksekteydi basimi kaldirip bahceye baktim ucu var bucagi yokyemyesil tarla vardi kadin dedi burasida bizim sonra baska yone gectik asagi baktim biz cok yuksekteydik asagidakiler calisiyorlardi ama cok yuksekteydik

 5. Nermin (13 Kasım 2015 saat: 09:28)

  Meraba..
  Rüyamda yeşil bugday ekili bir tarladayım…Karşıdan bakıyorum arasıra masmavi deniz tarlanın bazı yerlerine kadar geliyo,sanki gel gitler oluyo dibi…Çok güzel bir görüntü muhteşem bir güneş ve benim gördüm harika bir görüntü…Bir ara bakıyorum elimde bir parça yeşil çim ve ben o yeşillikten yudum yudum yiyiyorum ekmek yer gibi…Sonra kalabalık oluyoruz yürüyoruz karanlık bir yoldan geçiyoruz ben kaldırıma biniyorum diğerlerinide uyarıyorum yukarıya çıkın arabalar geçiyo sizi görmeyebilirler diye…Gittiğimiz yolun sonunda yine deniz görüyorum…Tşk ederim şimdiden..

 6. Leyla (10 Ekim 2015 saat: 13:13)

  Rüyamda doğup büyüdüm köydeydim abimin eşi ile birlikte dolaşıyorduk kendisini çok severim ve kendinizi bir elma ağacının altında sanırım elma yiyorduk ve hemen yanı başımızda yemyeşil bir buğday tarlası gördüm biraz örselennmiş gibiydi de ben yengeme çocukken gezip dolaştığım oynadığım yerleri görmeyi çok istediğimi Ve çok özlediğimi söyledim aynı rüya içerisinde yeşil soğan yeşil taze nane ve yeşil taze maydanoz gördüm kız kardeşim onları demet halinde yıkayıp bir yere bırakmıştı de ben de onları oradan demetleri kucağıma doldurup aldım ve köyde babamın evinin önünde küçük bir çeşme gibi su aktığını gördüm

 7. Metin (28 Ocak 2015 saat: 22:54)

  Rüyamda kendi tarlamı yemyeşil gördüm ve bir komşumun arabasıyla o talanın içinde geçtiğini gördüm ve ona diyordum niye tarlanın içinde geçiyorsun tarlayı hep ezdin ve bu rüyayı iki uç defadır görüyorum yalnız tarlanın rengi çok güzel yemyeşil

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,