RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Tarla Görmek

Rüyada yeşil tarla görmek, hayırlara yorumlanan, kişi için son derece güzel sonuçlanacak olaylara yorumlanır. Hayatın büyük bir esenlik içinde geçeceğine ve bereketin kişinin üstünde, hanesinde hiç eksik olmayacağını, rızık konusunda asla darlık çekilmeyeceğini işaret eder. Yeşil tarla görmek umutların her zaman canlı tutulduğuna, kişinin hayallerine ulaşıp mutlu bir yaşama sahip olacağına alamettir. Bu rüya mal varlığı açısından hatırı sayılır bir zenginlik elde edileceğine de yorumlanır ve İslami yorumlara göre de, kişinin ibadetlerini düzenli yapan, iman gücü yüksek, içinde Allah korkusu olan güzel bir mümin olduğunun habercisidir. Tüm dileklerin kabul olacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına delalet eder.

Rüyada Kuru Tarla Görmek

Tekrarlanan bir olaya ve can sıkıcı meselelere, kişinin yaşamından memnun olmayıp arayış içinde olduğuna işarettir. Kuru tarla, hayallerin söneceğini, umutların biteceğini, kişinin elini attığı her şeyden boş döneceğini ve yakınlarından kötülük göreceğini bildirir. Kuru tarla İslami olarak kurumuş inancı da temsil eder. Kişinin imanının çok zayıf olduğuna ve bu nedenle çok sayıda günah işlediğine de tabir edilir. Kurumuş tarla görmek iş sahibi kimseler için işini kapatmaya veya iflasını vermeye de alamettir.

Rüyada Tarla Ektiğini Görmek

Tarla ektiğini gören kimsenin işi daim olur ve küçük yatırımları sayesinde büyük kazançlar elde eder. Rızkın ve bereketin devamlılığını işaret eden rüya, kişinin araştırmacı biri olduğunu ve yeni keşifler peşinde koştuğunu da ifade eder.

Rüyada Yeşil Tarla Görmenin Psikolojik Tabiri

Geleceğe umutla bakmak istemenin, kurulan hayallerin ve kişiyi motive eden düşüncelerin sembolüdür. Yeşil tarla olumsuz koşullar içinde dahi mutlu olacak iyi şeyler görebilmenin, kişinin çevresi de dahil olmak üzere herkese pozitif düşünceler beslediğinin işaretidir. Yeşil tarla güzel geçmiş bir çocukluğun ve geçmişte yaşanan güzel anıların özlemidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: