RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Üzüm Görmek

Rüyada yeşil üzüm görmek; kişinin daha çok soyu sopu ile ilgili olarak yorumlanmıştır. Bu kişi, soylu ve varlıklı, bilinen bir aileden gelmese bile, kendisi ve kardeşleri ile birlikte yapacaklarıyla ailesini çok önemli mevkilere getirmesini bileceklerdir. Hummalı bir çalışma içerisinde olacak olan bu kimse, yıllarını ve hatta hayatını ailesinin var olma mücadelesi için verecektir. Bunun sonuçlarını da sonraki yıllarda kat kat geri alacaktır.

Rüyada Yeşil Üzüm Yediğini Görmek

Çokça kişiye şans getirdiğine dair yorumlanmıştır. Aklındaki proje ve fikirlere nihayetinde pratiğe dökme fırsatını bulacak olan bu kimse, özellikle ailesinden de aldığı destekle hayallerini gerçeğe dönüştürme yoluna emin adımlarla girecektir. Kişinin özel hayatına dair de önemli değişikliklerin olacağı anlamına gelir. Çoluk çocuk anlamında bereketi bulacak olan rüya sahibi, hayırlı evlatlar yetiştirmeye nail olabilecektir. Evlatları da kendisi gibi vatana millete yararlı birer birey olacaklardır.

Rüyada Yeşil Üzüm Ağacı Görmek

Kişinin gözünün kaldığı ve kıskandığı bir takım nesnelere işarettir. Bu konuda içine kapanık ve ser verip sır vermeyen bir tavır çizen kişi, istediğini açık şekilde anlatmayı her ne olursa olsun anlatmayı reddedecektir.

Rüyada Yeşil Üzüm Yaprağı Görmek

Rüyada yeşil üzüm yaprağı gören kişinin ailesinden huzur eksik olmaz, mutluluk eksik olmaz. Yaşayacağı olası sıkıntıları bile dert etmeyecek olan bu kimsenin gözü hiçbir zaman yükseklerde olmadığı gibi, aza da kanaat edebilen bir yapıdadır. Hayat boyu mutluluk, rüya sahibinin olacaktır.

Rüyada Yeşil Üzüm Asması Görmek

Büyük varlığa, şan, nam ve şöhrete işarettir. Kişinin aynı zamanda takınacağı ve kendisi için çok tehlikeli olabilecek kibir tavrın da bir delaletidir. Bu kimse, adeta Allah tarafından varlıkla sınanacaktır ve zor bir sınava tabii tutulacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!