RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek

Rüyada yeşil yaprak görmek genellikle manevi hayatta meydana gelecek değişikliklere, kişinin özel yaşamında mutlu ve huzurlu olmasına, sıkıntıda olanlar için sıkıntıların bitmesine, doğru yola erişmeye, hatalardan dönüp tövbe etmeye, dünyevi olandan uzaklaşıp kendisini maneviyata yöneltmeye işarettir.

Rüyada Yeşil Yaprak Almak

Rüyasında tanıdığı veya tanımadığı bir kişiden yeşil yaprak alan kişi güzel bir ahlaka sahip olur ve çevresi tarafından da sevilip takdir edilen bir kimse haline gelir. Bu rüya özellikle karakter anlamında yücelip, tolum içinde de değer kazanacağınıza işarettir.

Rüyada Ağaç Yaprağı Görmek

Rüyada görülen ağaç yaprağı genellikle ağacın cinsine göre yorumlanır. Mesela tatlı meyvelerin yetiştiği ağaçların yapraklarını görmek güzel ahlaka, iyi huylu bir eşe, işin gücün rast gitmesine yorumlanırken; ekşi ve acı meyvelerin yetiştiği ağaçların yapraklarını görmek ise kötü ahlaka veya kötü huylu bir eşe işarettir.

Rüyada Herhangi Bir Bitkinin Yaprağını Görmek

Herhangi bir bitkinin yaprağını görmek, tabiat olaylarına işarettir. O sene yağacak yağmura, mevsimsel değişikliklere, rüzgâra yani kısaca doğada meydana gelen değişikliklere yorumlanır.

Rüyada Büyük Yeşil Yaprak Görmek

Rüyasında büyük bir yeşil yaprak gören, onu alan veya kıyafetine takan kimse için bu rüya dileklerin, isteklerin gerçekleşmesine her türlü arzunun gerçek olmasına işarettir. Özellikle borçlular için bu rüya borçların ödenip rahata erme anlamına gelmektedir.

Rüyada İncir Yaprağı Görmek

Birçok âlime göre incir yaprağı üzüntü ve sıkıntıdır. Bu nedenle incir yaprağı gören kişi bir belaya maruz kalır veya kendisine bir sıkıntı erişir.

Rüyada Kırmızı Yaprak Görmek

Rüyasında kırmızı yaprak gören bir gönül ilişkisi yaşar. Bu rüya genellikle aşka ve karşı cinsle olan ilişkilere yorumlanmaktadır. Kırmızı yaprağı göğsüne takan kısa sürede evlenir veya kısmeti açılır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: