RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, insanlar arasındaki dayanışmayı, dirliği, bütünlüğü, kardeşliği, uyumu ve barışı bozmak isteyen gayri Müslüm bir kişinin ya da kişilerin varlığına alamet eder ve din simsarlığı yapan biri ya da birileri ile tabir edilir. Rüyada yeşil yılan kendi inancından başka inançtan olan kişileri insandan saymayan, onun inancına saygı duymayan, onu iten, kakan bazı kimselerin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yılan Öldürmek

Rüyada yeşil yılan öldürmek, varlığında herkese zarar verecek, husumete neden olacak, ortalığı karıştıracak, huzuru ve neşeyi kaçıracak bir kişiden kurtulmaya ve onu zararsız hale getirmek için hayatından tamamen çıkarmaya işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Sokması

Rüyada yeşil yılan görmek hayırlı bir şey olmadığı için yeşil yılan sokması da iyi anlamlara gelmez ve rüyayı gören kişinin inandığı, sevdiği ve dostu saydığı birinden yana hayal kırıklığı yaşayacağı ve o kişiden zarar göreceği anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Yılan Kovalaması

Rüyada yeşil yılan kovalaması rüyayı gören kişiye karşı art niyetleri olan, onu kıskanan, ilerlemesini ve başarılı olmasını çekemeyen bir insanın arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığına delalet eder.

Rüyada Yeşil Yılandan Kaçmak

Rüyada yeşil yılandan kaçmak, rüya sahibinin gördüğünde kendisinden çok rahatsız olduğu ve haz etmediği bir kişinin varlığına yorulur. Kişi kendini bu şahısa göstermemek için onu gördüğünden yolunu değiştirecek kadar ondan huzursuz oluyor demektir.

Rüyada Yeşil Yılan Tutmak

Rüyada yeşil yılan tutmak, rüya sahibinin arkasından atıp tutan, kendisi hakkında kötü ve çirkin söz söyleyen ama yüzüne karşı da dostmuş gibi davranan bir kişinin gerçek yüzünü öğrenecektir diye değerlendirilirken aynı zamanda rüyayı gören kişinin rakiplerini gerisinde bırakacağına ve artık çok daha başarılı ve güçlü hale geleceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hayat (09 Nisan 2014 saat: 19:27)

    Rüyamda bir yılan beni zorla götürüyor evi varmış beni oraya koyuyor yavruları var fare beni evine koyup yemek pişir evi topla diyor geri ben yapıyorum akrabalarimiz geliyor oturuyoruz ben yılanla arkadaş oluyorum ben kaçmak için uğraşıyorum ama ben kaçamıyorum evinin heryerinde fare oluyor korkuyorum sandalyenin üzerine çıkıyorum sonra öyle uyandım bu kadar açıklamasını lütfen bırakın…

  2. meryem (01 Nisan 2014 saat: 09:46)

    ruyamda odamda giysi dolabımın altından sim siyah bir yılan çıktığını görüyorum.Yılan başta korkuyorum ama kim olduğunu görmediğim biri yılanı öldürüyor ve başka başka yılanlarda çıkıyor odamdan.Yeşil bir yılandan evimden çıkarken annannem(salih bir kisidir kendisi)yılanı tutup sen yeter artır fazla oldun diyerek öldürüyor.Diger yılanlarıda ben öldürüyorum.Aslında yılan hiç biri beni ne ısırıyor nede zarar veriyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,