RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşil Zemin Görmek

Rüyada yeşil zemin görmek, yakında yapılacak bir türbe veya yatır ziyaretine yorumlanır ve adağı olan kimseler için niyetlerinin gerçek olacağını, adaklarını da yerine getireceklerini müjdeler. Doğruluktan, dürüstlükten ayrılmadan yaşandığını bildiren rüya İslamiyet’in tüm kurallarına uygun yaşamaya çalışan rüya sahibinin dünyevi hayatında her türlü sevaba nail olacağını ifade eder. İş hayatında birlik ve beraberlik içinde hareket edildiğine ve haksızlıklardan uzak kalınacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına delalettir. Bir ahdin habercisi olduğu gibi, geçmişte verilen sözlerin yerine getirileceğini, borçların ödeneceğini, vicdan borçlarının kapanacağını işaret eder. Manevi anlamda tatmin olmak, huzura ermek manalarına da gelir. Ailelerin onayı veya önerisiyle yuva kurmak, mutluluğu bulmak demektir. Yeşil zemin var olan düzenin kişi için en doğrusu olduğuna, çizgisini bozmadan devam etmesi gerektiğine de yorulur.

Rüyada Yeşil Zeminde Oturmak

Tek başına yeşil zeminde oturan kişinin ettiği dualar kabul olur ve maneviyatı güçlenir. Bir toplulukla oturulduğunu görmek ise yeni bir meclise girileceğini, kişinin hayatını değiştirecek, düşüncelerine yeni bir yön verecek oluşumların içinde bulunulacağını ifade eder. Küslük yaşanıyorsa veya dargın olunan biri varsa rüya sahibinin ilk adımı atacağına, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına delalettir.

Rüyada Yeşil Zeminli Ev Görmek

Evin yeşil zeminli olması o evin içindeki huzurla, barış ve mutlulukla ifade edilirken, aile bireylerinin her birinin son derece inançlı olduğuna, her şeyi Allah rızası ve kalpten gelerek yapacaklarına alamettir. Helal süt emmiş bir eşe, haram karışmayan nimete, aile büyüklerinden dua almaya yorumlanır.

Rüyada Yeşil Zemin Görmenin Psikolojik Yorumu

Kargaşa ve stresten yorgun düşüldüğünü, kişinin huzura ihtiyacı olduğunu, dingin bir hayat sürebilmek için yalnız kalmak istediğini ifade eder. Kendini bulma çabasına da yorulan rüya, sembolik olarak kişinin kendi içinde yaşattığı umutların da tabiridir. Çaresizlik içine düşmek, çıkış yolu aramak anlamındadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!