RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşilbaş Görmek

Rüyada yeşilbaş görmek, rüyayı gören kişinin, işlerinin çok daha kolay bir şekilde başarı getireceğine, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına ve zengin olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşilbaş Ördek Görmek

Huzur, mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibinin çok hayırlı ve güzel bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine alamet eder.

Rüyada Yeşilbaş Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği bazı kişiler ile girdiği işlerde çok büyük sıkıntılar yaşadıktan sonra toparlanma yaşayacağına, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada Suna Görmek

Rüya sahibinin, çok büyük bolluk ve berekete sahip olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına ve bu adımlar sayesinde kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacağına tabir edilir.

Rüyada Ördek Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatından kaynaklanan çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!