RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek çok güzel ve makbuldür. Kişinin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulmasına, borçlarını ödemesine, işlerinin açılmasına, hayatının düzene girmesine ve esenliğe ermesine işaret eder. Rüyasında yeşillik gören kişinin tüm hedefleri ve idealleri gerçekleşir, kişi tüm hayallerine kavuşur. Rüyada görülen yeşillik aynı zamanda gözyaşından sonra gelecek olan mutluluk demektir. Rüyada yeşillik gören kişinin huzuru ve neşesi yerine gelir. Rüya sahibi için tüm şans, kısmet ve fırsat çakraları açılır. Hayatı sağlık, bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçer, evinde her zaman bol nimet ve bol rızık olur. Rüyada yaz mevsiminde görülen yeşillik sağlık anlamına gelir.

Rüyada Çimenlere Uzanmak

Rüyada çimenlere uzanmak, üzerinden çok uzun zamanda geçen ve artık konusu bile edilmeyen bir işten hayırlı haberler gelmesine ve güzel gelişmeler yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Yeşil Arazi Görmek

Rüyada yeşil arazi görmek dinde güzellik ve süreklilik anlamına gelir.

Rüyada Kurumuş Otlar Görmek

Rüyada görülen kurumuş otlar üşengeç ve miskin olmanın işaretidir. Rüyasında kurumuş otlar gören kişi eskisi kadar severek ve isteyerek işe gitmiyor ve hiçbir şeyi çok isteyerek yapmıyor demektir.

Rüyada Yeşillik Yemek

Rüyada taze, diri ve güzel yeşillikler yemek kişinin alın teri ile kazandığı rızka ve nimete işaret ederken aynı zamanda bolluk ve berekete de delalet eder.

Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüyada yeşil alan görmek rüya sahibi için çok hayırlıdır. Tüm hayallerinin gerçek olacağına işaret ederken, eğer hastaysa sağlığına kavuşacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibi için bereketli ve bol kazançlı olacak bir iş kapısının açılarak karşısına büyük bir fırsat çıkacağının da işaretidir.

Rüyada Yeşillik Toplamak

Rüyada ormanda yeşillik toplamak, dilediğince davranmaya, kimseye bağlı olmadan yaşamaya, serbest bir işle uğraşmaya ve özgürce hareket etme lüksü içinde olmaya alamet eder. Rüya sahibinin yazın yazlık evinde, kışın şehirdeki evinde kalmak ve kendi işine sahip olmak gibi bir ayrıcalığı olacağı anlamına gelir. Rüyada kendi bahçenden yeşillik toplamak, eldeki rızkı, parayı ve malı doğru ve idareli kullanmayı bilmeye yorulur. Rüyada pazardan yeşillik toplamak, çalışmaya, geçimini sağlamak çin çabalamaya ve ele güne muhtaç olmadan yaşamanın yollarını aramaya işaret eder.

Rüyada Yeşillik Sulamak

Rüyada parkta yeşillik sulamak, güzel hal ve hareketler, iyi niyet, yüce gönüllük ve çevredekiler için hayırlı ve faydalı bir insan olmak demektir. Rüyada kurumuş otları sulamak, yardımsever bir karaktere, bu sayede hak yolunda makbul olan işler yapmaya, duyarlı davranmaya, kötülüğe ve haksızlığa gözyumamamaya delalet eder. Rüyada yeşillikler içinde bir tarla sulamak, gayret ve güç aynı zamanda uzun zaman saatler çalışmayı gerektirecek bir işle uğraşmaktır.

Rüyada Yeşillik Yıkamak

Rüyada çeşmede yeşillik yıkamak cefası da keyfi de çok olan bir etkinliğe ya da organizasyona katılmak anlamına gelir. Rüyada yeşil marul yıkamak, ağız tadını, neşeyi yerine getirecek ve kişiyi eğlendirecek bir olaya dahil olmaya yorulur. Rüyada yeşil sebze yıkamak, rahatını, huzurunu ve sağlığını düşünmek ve hiç birşeyi bunların üzerinde tutmamak demektir. Rüyada yeşil biber yıkamak, rüya sahibinin tereddüt etmesine neden olacak fakat buna rağmen yine de bile bile imzalayacağı bir anlaşmaya ya da yapacağı bir ortaklığa alamet eder.

Rüyada Yeşillik ve Deniz Görmek

Şenlik, sevinç, neşe ve mutluluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hem ruhunun hem de bedeninin dinlenmesine, sağlığının ve moralinin yerine gelmesine vesile olacak bir yolculuğa ya da tatile çıkması demektir. Rüyada yeşillik yerde denize girdiğini görmek, bir sıkıntıyı atlatmaya, bir problemi çözmeye, bir hastalığı yenmeye ya da bir alacağı tahsil etmeye işaret eder. Rüyada yeşillik yerde dereye girmek, bir hesabın tutmaması nedeniyle elde edileceklerin kişinin istedikleriyle ve hayal ettikleriyle örtüşmemesine fakat kendisinin yine de hakkına boyun eğmesine yorulur.

Rüyada Yeşillik Ve Çiçek Görmek

Çok uğurlu gelecek atılımlarda bulunmak, başarılı olmak ve zafer kutlaması yapmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatının en güzel ve en parlak dönemini yaşaması demektir. Rüyada yeşillik ve çiçekler içinde ev görmek, rüya sahibinin sıkıca bağlandığı ve ona ulaşmak için çok çalıştığı bir hayali olduğuna delalet eder. Rüyada yeşillik ve çiçekler içinde uyuduğunu görmek, tüm engellerin aşılması, tüm aksiliklerin giderilmesi ve tüm dertlerin bitmesi sayesinde gelecek rahatlığa, huzura ve sevince alamet eder.

Rüyada Yeşillik Almak

Rüyada marketten yeşillik almak, iyi geçime, hayırlı ve helal rızka, bereketli bir insan olmaya ve herkes tarafından elde edilemeyecek kadar bol kazançla nasiplenmeye yorulur. Rüyada pazardan yeşillik almak, tabiri caizse rüyayı gören kişinin canı hafif kimse olması demektir. Yani rüyayı gören kişinin, kendisinin ve özellikle de sevdiklerinin sağlığı, mutluluğu ve huzuru sözkonusu olduğunda hiç bir engel tanımadığı, şifanın ulaşılmaz bir yerde olduğunu bilmesi durumunda bile üşenmeden koca dağları delebileceği kadar çalışkan, azimli ve hırslı biri olduğu anlamına gelir. Rüyada birinden yeşillik aldığını görmek, biri tarafından teskin edilmek ve rahatlamak demektir. Rüyada ölüden yeşillik almak, bir işin ağır ve zor ilerlemesine bu nedenle bunun sabırsızlığı ve sıkıntısı içinde olmaya delalet eder.

Rüyada Yeşillik Ve Ağaç Görmek

Hayırlı bir evlilik yapmaya, evlat sahibi olmaya, sıcak, güvenli, rahat ve mutlu bir yuva kurmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin en büyük saadeti ve zenginliği kuracağı bu güzel yuva ve sahip olacağı ailesi olacak demektir. Rüyada yeşillik ve ağaçlık alanda koşmak, kısa süre sonra karşılaşılacak güzel ve hayırlı olaylar anlamına gelir.

Rüyada Yeşillik Yolda Yürümek

Rüyayı gören kişinin gayretlerinin karşılığında emin adımlarla hayalini kurduğu kariyere, makama, zenginliğe ve huzura erişeceğine delalet eder. Rüyada yeşillik yolda yürürken düştüğünü görmek, başarıya giden yolda engellerle karşılaşmaya yine umudunu, inancını, heyecanını ve kendine olan güvenini yitirmemeye yorulur. Rüyada yeşillik yolda yürürken kaza olduğunu görmek, rüya sahibinin hevesinin kırılmasına neden olacak bir durumla karşılaşması demektir. Rüyada yeşillik yolda yürürken yağmur yağdığını görmek, yapılmak istenenleri gölgeleyecek fakat yine de kişiyi amacından vazgeçirtemeyecek bir olayın yaşanması anlamına gelir.

Rüyada Yeşillik Dağ Görmek

Rüya sahibinin ulaşmak istediği zirveye işaret eder. Rüyada yeşillik dağa tırmandığını görmek, hedefleri gerçekleştirmek adına atılacak büyük adımlar demektir. Rüyada yeşillik dağdan yuvarlandığını ya da düştüğünü görmek, çalışmaların rağbet ve talep görmemesi nedeniyle kazancın düşmesine, kariyerin sarsılmasına ve de imajın zarar görmesine işaret eder. Rüyada yeşillik bir dağın çöktüğünü görmek, rüyayı gören kişiye büyük faydası olan bir insanın kaybına yorulur. Melanetli ve uğursuz bir olayla karşılaşmaktır.

Rüyada Yeşillik Alan Görmek

Kazanıldığı takdirde kişiye ün, para, mal ve makam kazandıracak bir projeyi almak için çabalamaya ve bunun üzerinde dinlenmek ve durmaksızın çalışmaya delalet eder. Rüyada yeşillik alanda koştuğunu görmek, bir mesele üzerinde çok hızlı ilerlemek yani elindeki tüm sermayeyi tüketmek ve tüm kozları harcayarak sonra da yorulmak ve geri çekilmek ya da yolun ortasında kalmak anlamına gelir. Rüyada yeşillik alanda piknik yaptığını görmek, gönül rahatlığıyla ve huzurla yenecek makbul ve helal lokma demektir. Rüyada yeşillik alanda dans ettiğini görmek, hayatın yolunda, şansın da yaver gitmesiyle adeta bir şenlik havasında yaşanacak güzel günlere işaret eder.

Rüyada At Ve Yeşillik Görmek

Beraberinde tüm güzel duyguları getirecek, yaşama anlam, değer, güzellik ve neşe katacak hayırlı bir kısmetle karşılaşmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gerçek aşkı yakalaması demektir. Rüyada kahverengi at ve yeşillik görmek, rüya sahibinin kendi içinde yaşayacağı hoşluk ve rahatlıktır. Rüyada beyaz at ve yeşillik görmek, alınacak müjdeli haberlere, özel tekliflere, bu sayede kendini çok değerli hissetmeye yorulur.

Rüyada Bol Yeşillik Görmek

Sıhatten yana şanslı olmaya işaret eder. Rüyada bol yeşillik yemek, çok kısmetli bir insan olmaya bu sayede yüzün her daim gülmesine ve kişinin hayatında neşenin, mutluluğun, zenginliğin, saadetin ve huzurun daim olmasına alamet eder.

Rüyada Yeşillik Görmenin Psikolojik Yorumu

Yeşillik hiç kuşkusuz güzelliğin temsilcisidir ve bireyin içinde bulunduğu güzel, olumlu ve iyi hali ifade eder. Yaşama ve sevdiklerine karşı bağlılığı, hayattan alınan hazzı, kendine olan saygıyı ve yüreğin sıcacık, sevgi ve merhamet dolu olduğunu gösterir. Bir yandan da bireyin keyfini ön planda tuttuğunu, huzur ve mutluluk getirecek şeylerden kendini mahrum etmediğini, sosyal bir kişilik olduğunu, cana yakınlığı, içtenliği ve dostcanlısı olması sebebiyle çevresinin hep insanlarla çevrili olduğunu yansıtır. Bireyin yaşamayı çok sevdiği için uzun bir hayat sürmek istediğini ve bu nedenle kendine çok dikkat ettiğini, plan ve programlı yaşadığını anlamak mümkündür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!