RuyaTabirleri.com

Rüyada Yeşillik Yemek

Rüyada yeşillik yemek, hayatı çok ciddiye almamak ve dertleri, sorunları kafaya takmamak demektir. İyi anlamları olduğu gibi, olumsuz tarafları da vardır. Hayatı fazla hafife almak nedeniyle bazı sorumlulukları da savsaklamak veya ötelemek yüzünden ilerleyen zamanlarda beklenmeyen problemlerle karşılaşılacağının altın çizer. Tembellik ve çalışma isteğinin az olmasının maddi açıdan kişinin kendisini bir türlü toparlayamadığını, daha iyi şartlar oluşturamadığı için durumunun uzun süreler aynı şekilde devam edeceğini tabir eder. Yeşillik yiyenler uzun ömürlü olurlar, sağlıklarında hiçbir zaman ciddi bir sıkıntı söz konusu olmaz. Ancak kendileri ve ailelerinin sorumluluklarını alma konusunda zayıf kaldıklarından hanelerinde sıklıkla bu konu yüzünden tartışmalar yaşanacak demektir.

Rüyada Yeşillik Toplamak

Kolay ama helal para kazanmaya yorumlanır. Rüya sahibinin iş ve para meselelerinde şanslı olacağını, hiçbir zaman evini geçindirmekte zorluk çekmeyeceğini bildirir. Yeşillikleri toplamak menfi olaylar yaşamak demektir ve sağlıklı bir hayata işarettir. Topladığı yeşillikleri yediğini gören kişiler ise kazandıkları parayı ihtiyaçlarından fazla olacak şekilde harcadıklarından sürekli borçlanmak zorunda kalırlar. Topladığı yeşilliği hayvanlara veren, onlara yediren kişiler ise birikimlerini sermayeye dönüştürüp bir şirkete ortaklık kurar veya çok para kazanacakları hisse senetler alırlar.

Rüyada Yeşilliklere Uzanmak

Nihayet kişinin kalbini sıkan bir sorunun sona ereceğini müjdeler. Rahat bir nefes alacak olan rüya sahibi ilk iş olarak kısa bir yolculuğa çıkacak demektir. Tek başına veya yanında sevdiği biriyle gideceği bu yolculukta dinlenecek, huzur içinde zaman geçirecek ve tazelenerek dönecek anlamına gelir.

Rüyada Yeşillik Yemenin Psikolojik Yorumu

Kişisel ilişkiler açısından uyumlu bir tavır çizildiğini, beraber olunan kişiye karşı her zaman açık davranıldığını bildirir. Rüya sahibinin doğallığa olan düşkünlüğünü hayatının her alanına yansıttığını, karşısındaki kişilerde de bu özelliği aradığını ifade eder. Yapmacıklıktan hoşlanmamak, kibirli kişilerden uzak durmak ve herkesle hemen kaynaşmadan önce karşıdaki kişiyi analiz etmek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!