RuyaTabirleri.com

Rüyada Yetim Görmek

Rüyada yetim görmek, rüya sahibinin toplum tarafından dışlanmasına, küçük görülmesine ve yaptığı işlerin insanlar tarafından ilgi görmemesine delalet eder. Yapılan bir hatanın geri dönüşünün olmadığına ve uzunca bir süre bu şekilde sorunlar yaşanacağına yorumlanır. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin eskiden çok rağbet edilen bir biriyken artık kimse tarafından umursanmadığına ve yaptıklarının kabul görmediğine işaret eder.

Rüyada Yetim Birini Görmek

Rüyada yetim birini görmek, yapılacak hareketlerin, sorunlara yol açacağına ve bu sorunların aile bireylerinin de canını sıkacağına delalet edilir. İş hayatında yapılan hatalar yüzünden mali sorunlara yaşanmasına, işlerin kötüleşmesine ve çalışma alanı değiştirmeye yorumlanır.

Rüyada Kendisini Yetim Görmek                 

Rüyada kendisini yetim gören kişinin, aile ve iş hayatında karşılaşacağı güçlüklerden ötürü büyük sorunlar yaşayacağına ve karşısına çıkan en ufak problemde hemen pes edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, tüm çabalarına rağmen yine de bir düzen tutturamayıp iş hayatını sonlandıracağına ve başka işlere girişeceğine yorulur.

Rüyada Öksüz Görmek

Rüyada öksüz görmek, hayırlı bir anlam gelmektedir. Rüya sahibi için, yıllardır hayali kurulan bir planın uygulanması, bir çalışmanın ilerletilmesi ve bir amacın başlatılmasına yorulur. Sadece rüya sahibi için değil etrafındaki insanlar içinde olumlu anlama ve hayırlı habere işarettir.

Rüyada Öksüz Kaldığını Görmek

Rüyada öksüz kaldığını görmek, kazanılan mal mülk sayesinde rahat bir hayat sürmeye, sevilen ve sayılan kişilere destek olmaya ve yardım isteyenlere yardım etmeye delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sonradan ortaya çıkabilecek felaketlerden ötürü zor duruma düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Öksüz Bir Çocuk Görmek

Rüyada öksüz bir çocuk görmek, başka insanlarla yapılan anlaşmalarda ve işlerde hileye ve yalana başvurulduğuna işaret eder. Yapılan hatadan dönülmediği takdirde uğursuzluklarla karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yetim Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (14 Mart 2014 saat: 01:46)

    rüyamda yetim ve öksüz olan iki küçük kız çocugu gördüm babanemlere misafirliğe gelmişler yetimhaneden gelmişler yanlarında oturuyorum ve bana saçların çok güzel ceketin çok güzel tarzında cümleler kurdular bende eve gidip yeni aldıgım bi kaç eşyamı onlara hediye edip onları sevindirmek istedim. sonra birden kendimi sokakta evimizin kapısının önünde gördüm kızlarda yanımdaydı onları ugurlamak için öptüm kızlardan biri bana “bi insanın beni öpmesi ne kadar güzel bişeymiş rica etsem beni tekrar öpebilirmisin” dedi bu sözü üzerine çok duygulandım ve ikisinede sarılıp defalarca öptüm vede ağladım onlarda benimle birlikte ağladılar sonra uyandım ara ara başka bir kaç sahne daha gördüm fakat onları hatırlamıyorum yorumlarsanız çok sevinirim …

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,