RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıkandığını Görmek

Rüyada yıkandığını görmek, ferahlık demektir. Rüyayı gören kişinin her türlü derdinden, kederinden, sorunlarından kurtulacağına, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, hem ruhen hem de bedenen şifa bulacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin kötü günlerin verdiği etkiyi üzerinden atmayı başaracağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine ve işinin gücünün rast gideceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin Allah’a kendisine verdiği huzur, sağlık ve rızık için şükredeceği duruma geleceğine ve isyan ettiği zamanlar için yaradının kendisini affetmesi için tövbe edeceğine işaret eder.

Rüyada Sabunla Yıkanmak

Rüyasında sabunla yıkandığını gören kişinin geçici de olsa kafasını rahat ettirecek, dertlerini unutturacak, onu keyiflendirecek ve eğlendirecek bazı çareler bulacağına ve böylece deşarj olarak kendini daha güçlü hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Yıkanmak İstemek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı sorunlar nedeni ile bunalımlı günler geçirdiğine, düştüğü çaresiz ve içinden çıkılmaz durumdan kurtulmak için nefes tükettiğine delalet eder. Rüya sahibinin çözümlere ihtiyacı olduğu ve bu nedenle de kendini kurtuluşa götürmesi için yollar aradığı anlamına gelir.

Rüyada Yıkanmaya Hazırlanmak

Rüyada yıkanmaya hazırlanmak da, yıkanmak istemek gibi tabir edilir çünkü her iki rüyada aslında anlam itibariyle benzerlik gösterir. Rüyayı gören kişinin yaşadıklarını artık taşıyamadığı, bu nedenle de bir çıkar yol bulmaya çalıştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Banyoda Yıkanmak

Rüya sahibinin yüzünün gülmesine, başarılı olmasına, hayatına renk ve heyecan gelmesine vesile olacak bazı olumlu olayların yaşanacağına delalet eder. Kişi, maddi anlamda bolluk ve bereket yaşarken, manevi anlamda da güç, kudret, hikmet sahibi olacak ve hidayete erecektir diye yorumlanır.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüya sahibinin korkularından, kafa karışıklığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan sıyrılmayı başaracağı ve böylece yeniden yaşama karşı mücadele isteği içine gireceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: