RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıkanmak ve Yıkamak

Rüyada yıkanmak ve yıkamak sıkıntılardan, dertlerden, üzüntü ve kuruntudan kurtulmaya delalet eder. Rüyada yıkanmak kişinin tövbekâr olarak Allah katından hayırlı biri olacağına işaret eder. Rüyada yüzünü ve kulaklarını yıkadığını gören kişi, bir söz işitecek demektir. Rüyada temiz su ile yıkanmak hayra, kirli su ile yıkanmak şerre delalet eder. Kişinin büyük bir su birikintisinin içinde yıkanması hanede rızkın artacağına, bereket ve zenginlik olacağına işarettir. Rüyada yıkamak hep güzel şeylere işaret eder. Ruhun günahlardan arınmasına, iç huzura, dinginliğe ve esenliğe delalettir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak, kişinin içinde bulunduğu kederli ve meşakkatli durumdan kurtulmak için gösterdiği çabaya delalet eder.

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak boşa harcanacak olan para ya da mülk anlamına gelir. Rüyada bulaşık yıkamak birkaç şekilde daha tabir edilir. Kişinin zorluklarından kurtulması anlamına gelirken aynı zamanda kişinin yaptığı yanlış işler nedeni ile yaşayacağı hayal kırıklığı anlamına gelir.

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkadığını gören rüya sahibi, yıkadığı ölünün borcunu üstüne alacak demektir. Rüyada ölü yıkamak aynı zamanda dinden ve hak yolundan sapmış birinin tövbe ederek hak yoluna döneceği anlamına gelir.

Rüyada Ölünün Elbisesini Yıkamak

Bir kişi rüyasında ölmüş birinin elbisesinin yıkandığını görürse, elbisesi yıkanan ölü kişinin, rüya sahibi tarafından mahşerde kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada ölünün elbiselerini birinin aracılığı ile yıkatmak ise ölü için bir dua, sadaka ya da hayır vermek gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada duru su ile temizlik yapmak hayır, deterjan ile temizlik yapmak şerdir. Rüyasında duru su ile temizlik yapan kişi kötü ruh halinden kurtularak huzur ve esenlik bulur, rüyada temizlik deterjanla yapılıyorsa eğer kişinin üzüleceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yıkanmak ve Yıkamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Mesut (30 Aralık 2014 saat: 11:50)

    Rüyamda bir erkeğin saçından tel ve elimin içinden toplu iğneyle kanalıp koltuğun altına sakladığıni gördüm daha sonra kalkıp tuvalete gittim orada koltuktâ oturan bir çocuk gördüm geri çıktım sonra sonra gidip oturdum bir yere saç telimi bir bezin üstüne koydum biraz sonra o bez kolundan yukarı doğru çıkı enseme yapışti ve nefesi mi kesti o anda bir kızın oturduğu yerden bana doğru baktığı ni gördüm ve korkup uzandım rüyanın anlamı nedir teşekkür ederim

  2. boşvr (22 Ekim 2014 saat: 11:24)

    Ben rüyamda zihinsel engelli bi çocuk gördüm bizim yaşadığımız yerde olaylar çıkıyordu bizde bi yere sığınmak için bi evin kilidini kırıp kalabalık bi biçimde içeri giriyoduk ben ilk girdiğimde bi aslan görüp kaçıyorum sonra bu engelli çocuçocuk sohbet ettiğimiz anda elimi ısırdı bende bağırdm kuzenim senden bişey iistiyor anlamıyosun gibi laflar saydırdı sonra anneme yemin ediyodum o ev gelmem diye korkuyodum annem gitmicez diye kandıroyodu ben ordan uzaklaşıyodum sonra bi dükkana zarar verdiğimi sanıp polis benle uğraşıyodu peşimdeydi o engelli çocuk içime huzursuzluk yaymıştı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,