RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıkanmak ve Yıkamak

Rüyada yıkanmak ve yıkamak sıkıntılardan, dertlerden, üzüntü ve kuruntudan kurtulmaya delalet eder. Rüyada yıkanmak kişinin tövbekâr olarak Allah katından hayırlı biri olacağına işaret eder. Rüyada yüzünü ve kulaklarını yıkadığını gören kişi, bir söz işitecek demektir. Rüyada temiz su ile yıkanmak hayra, kirli su ile yıkanmak şerre delalet eder. Kişinin büyük bir su birikintisinin içinde yıkanması hanede rızkın artacağına, bereket ve zenginlik olacağına işarettir. Rüyada yıkamak hep güzel şeylere işaret eder. Ruhun günahlardan arınmasına, iç huzura, dinginliğe ve esenliğe delalettir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak, kişinin içinde bulunduğu kederli ve meşakkatli durumdan kurtulmak için gösterdiği çabaya delalet eder.

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak boşa harcanacak olan para ya da mülk anlamına gelir. Rüyada bulaşık yıkamak birkaç şekilde daha tabir edilir. Kişinin zorluklarından kurtulması anlamına gelirken aynı zamanda kişinin yaptığı yanlış işler nedeni ile yaşayacağı hayal kırıklığı anlamına gelir.

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkadığını gören rüya sahibi, yıkadığı ölünün borcunu üstüne alacak demektir. Rüyada ölü yıkamak aynı zamanda dinden ve hak yolundan sapmış birinin tövbe ederek hak yoluna döneceği anlamına gelir.

Rüyada Ölünün Elbisesini Yıkamak

Bir kişi rüyasında ölmüş birinin elbisesinin yıkandığını görürse, elbisesi yıkanan ölü kişinin, rüya sahibi tarafından mahşerde kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada ölünün elbiselerini birinin aracılığı ile yıkatmak ise ölü için bir dua, sadaka ya da hayır vermek gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada duru su ile temizlik yapmak hayır, deterjan ile temizlik yapmak şerdir. Rüyasında duru su ile temizlik yapan kişi kötü ruh halinden kurtularak huzur ve esenlik bulur, rüyada temizlik deterjanla yapılıyorsa eğer kişinin üzüleceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!