RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Yıkanmak

Rüyada yıkanmak, rüyayı gören kişinin şansı olarak kabul edilir ve kişinin dualarının kabul olacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına alamet eder. Rüyada yıkanmak, dertlerin devasını, hastalıkların şifasını ve gönül sancılarının çaresini bulmaya, bolluğa, berekete ve lükse kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Sabunla Yıkanmak

Rüyada sabunla yıkanmak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin yaşayacağı mutluluk verici olaylara tabir edilir. Geçim derdinin biteceği bu sayede kişinin en büyük probleminin ortadan kalmış olacağı anlamına gelir.

Rüyada Banyoda Yıkanmak

Rüyada banyoda yıkanmak kötü ve zor günlerin biteceğine, rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, şansın çalışmaya başlayacağına ve kısmetlerin de çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada Başını Yıkamak

Rüyada başını yıkamak şanssızlık olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin işlerinin sekteye uğrayacağı, kurulu düzeninin yıkılacağı, elindekilerinin ve avucundakilerinin de kayıp gideceği şeklinde yorumlanır. Mutsuz olmaya ve üzgün günler geçirmeye alamet eder.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada hamamda yıkanmak iki şekilde tabir edilir. Kişi eğer rüyasında hamamda aşırı sıcak su ile yıkandığını görürse bu iyi değildir ve sıkıntıya işaret eder fakat normal sıcaklıkta yıkandığını görürse bu hayırlara yorulur.

Rüyada Banyo Yapmak

Rüyada banyo yapmak, kazanç konusunda yaşanan problemlerin çözüme kavuşacağına, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına ve rüya sahibinin hanesine bereket dolacağına ve mutlu ve huzurlu günlerin çok yakında olduğuna tabir edilir.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada banyo yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri tüm hayatında sıkıntı yaşatan rahatsızlığına şifa bulacağına, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: