RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıkık Ev Görmek

Rüyada yıkık ev görmek, rüyayı gören kişinin üzülmesi, yas tutması, gam ve kedere düşmesi anlamına gelir ve şanssızlık olarak kabul edilir. Bu rüya bilhassa hane içinde yaşanacak olan sorunlara yorulur ve bu sorunların bazen dışardan gelecek bir haber ile tüm aile bireylerini üzeceği şeklinde yorumlanırken bazen de hane içinde aile fertleri arasında baş gösterecek problemler olabileceğine işaret eder.

Rüyada Eski Yıkık Ev Görmek

Rüyayı gören kişinin ev yaşantısında huzurunu kaçıracak, evindeki bereketi alıp götürecek bu nedenle onu yokluğa ve geçim derdine düşürecek olumsuz olayların baş göstereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin ailesini geçindiremeyecek duruma geleceğine ve bunun da hane içinde büyük sorunlara neden olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada yıkılmış ev görmek de yıkık ev görmek gibi yorumlanır. Ev rüyaları genellikle rüyayı gören kişinin hanesi ile değerlendirilir. Dolayısıyla da evin yıkılmış olması o evde yaşanacak zor ve kötü günleri gösterir ve rüyayı gören kişinin tüm ailesini etkileyecek olumsuzluklara alamet eder.

Rüyada Yıkık Eve Taşınmak

Rüyasında yıkık eve taşındığını gören kişi, işinde başarısız olacak, makamını ve itibarını kaybedecek, yaşadığı iyi koşullardan olacak ve maddi olarak güçten düşerek kötü koşullarda yaşamak zorunda kalacak demektir. Rüya sahibinin zenginlik içinde geçen hayattan kıt kanaat geçinmek durumunda olacağı bir yaşama geçeceğine yorulur.

Rüyada Yıkık Evde Oturmak

Rüyayı gören kişinin çaresiz ve çözümsüz kalacağı bazı inatçı problemlerle ve illet olaylarla karşılaşacağına, bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada Yıkık Evi Tamir Etmek

Rüyayı gören kişinin işsizlik ve parasızlık nedeniyle rızıksız kalan evine bolluğun, bereketin ve zenginliğin geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yıkık Ev Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Elif (11 Aralık 2014 saat: 17:16)

    Rüyamda ablamla eski bir arkadaşımın evine gidiyorduk fakat ev harabeye dönmüş şekildeydi tam geri dönecekken içerden ağlayan bebek sesi geldi ablam içeri girmek istedi fakat ben ağlayanın bebek olduğunu değil 3 harfli olduğunu düşündüğüm için ablamın izin vermedim ama benimde gözümün önünde sürekli ağlayan bebek beliriyordu…

  2. selma (29 Kasım 2014 saat: 15:33)

    Ruyamda evlendigimi gordum abi dedigim bi insanla sonra dugun bitin ce erkek kardesim kelebek seklinde yesil daslarla suslenmis bi kolye verdi bana sonra ben eve yuruyordum yefde altin bulmaya basladim yerlere sacilmis gibi idi ben iki adim atiyordum birtane daha neyse eve vardim o arada ben nasil evlendim basladim ben buralarin abi dedigim insanla diye dusurke evin icine girdim ki ne goruyum evin ortasi yere cokmus sonra aglamaya basladim ben buralari nasil yapacam diye sessizce aglayip duruyordum uyandim

  3. secil (22 Ekim 2014 saat: 01:27)

    babam ruyasinda kendisi kardesi ve bir arkadasi ile evin karsi kismindayken evin oldugu bolgenin yikik oldugunu gorur eve gelmeye calisir ama kaybolur yikik binalara tirmana tirmana gelmeye calisir bulamaz birine sorar evin yolunu iki derenin arasindan gitmesini soyler ve o yoldan giderken yakin bi arkadasini gorur ve orda durur uyandi yorumlarsaniz cok sevinirim bu aralar ailevi problemlerimiz var babam neden bu tarz ruyalar goruyor neye delalet eder bu ruya

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,