RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıkım Görmek

Rüyada yıkım görmek, olumsuz görünse de kişi için sonrasında bazı hayırlı neticelere yol açacak bazı olayların vuku bulacağına yorumlanır. Bir bitişi, sonu ifade eden rüya, kişiyi oldukça derinden sarsacak gelişmelerin habercisidir. Her ne kadar üzüntü verici olsa da, yaşanan olumsuz sürecin sonunda yeni başlangıçlar yapmaya olanak sağlayacak pek çok olumlu haberin geleceğini, kapanan kapılar kadar açılacak yeni kapıların kişinin yüzünü güldüreceğini ifade eder. Yaşanan kötü duruma sızlanmak yerine, elde edilen tecrübeye odaklanmak halinde çok daha olumlu bir bakış açısına sahip olunacağını, içinden geçilen zorlu sürecin hem kişilik, hem de bakış açısı konusunda yenilenmeye neden olacağını bildirir. Çözümü güç, insanı çaresizliğe sürükleyen olaylarda dahi maneviyatına sığınan kimselerin tevekkül göstererek bu süreci doğru şekilde atlatmaları halinde daha az zarar göreceklerini ifade eder.

Rüyada Yıkım Yapmak

Tamamen kişinin kendi isteği ile bir duruma son vermesi anlamına gelir. Yolunda gitmeyen, kişiye acı veren bir evliliği sonlandırmak, yürümeyen bir işi bitirip yenisine başlamak demektir. Bilinçli tercihlerle yapılan, kişiyi bulunduğu durumdan daha ileriye taşıyacak kararların alındığı bu süreçte bazı olumsuzluklarla karşılaşmak normal kabul edilmelidir. Uzun sürmüş bir yolculuktan dönmek, başka bir şehre taşınmak veya sahip olunan malları satarak başka yatırımlarda bulunmak manasına da gelir.

Rüyada Yıkımdan Kaçmak

Mevcut sorunun en kısa süre içinde biteceğini müjdeleyen rüya, hayırla neticelenecek işler sonucunda mutlu olmak anlamına gelir. Gerekli her türlü tedbiri alan kimselerin karşılaştıkları problemlerle baş etmekte daha az güçlük çekeceklerini, yaşanan sıkıntıyı atlatırken hem maddi, hem de manevi olarak daha az yıpranacaklarına yorumlanır.

Rüyada Yıkım Görmek

Daha önce başına büyük problemler gelmiş ya da bir felaketten kurtulmuş kişilerin aynı durumla yeniden karşılaşma ihtimallerini düşünerek sık sık korkuya kapıldıklarını ve bu endişe nedeniyle sürekli yeni tedbirler alarak yaşamaya çalıştıklarının ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!