RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıkıntı Görmek

Rüyada yıkıntı görmek, aile hayatında ve iş hayatında ardı ardına gelecek sorunlardan ötürü çok kötü bir duruma düşmeye, elde avuçta ne varsa hepsini satmaya ve insanlara küsüp üzüntü ve kırgınlık içinde yaşamaya delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen, kendini beğenmiş ve kötü kalpli birisi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Yıkık Bir Ev Görmek

Rüyada yıkık bir ev görmek, çok sevilen, saygı duyulan ve değer verilen kişiler tarafından rüyayı gören kişi hakkında yapılan dedikoduya ve rüya sahibinin bu dedikoduları duyması üzerine çok üzülüp kendisini harap edeceğine işaret edilir.

Rüyada Yıkık Bir Yer Görmek

Rüyada yıkık bir yer gören kişi hakkında gıybet edilmesine ve rüyayı gören kişinin kulağına giden ve hoş olmayan bu sözler yüzünden çok üzülüp kırılacağına delalet edilir.

Rüyada Hafriyat Görmek

Rüyada hafriyat görmek, rüyayı gören kişinin, iş yerinde yaşanan parasal sorunlardan ötürü işine son verileceğine ve çok uzun bir süre işsiz kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Hafriyatçı Görmek

Rüyada hafriyatçı görmek, insanlar arasında konuşulan şeyi başka insanlara götüren ve bu şekilde insanları arasında sorun yaşanmasına sebep olan bir  kişini varlığına yorumlanır.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında  ya da aile hayatında meydana gelen bir değişiklikten ötürü taşınmasına ya da yer değişmesine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sağlık sorunlarına yakalanacağına işaret edilir.

Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada zelzele görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, aile hayatında ya da iş hayatında çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına ve çok büyük ve kötü olaylar ile baş başa kalıp büyük üzüntüler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: