RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıl Görmek

Rüyada yıl görmek, tek şekilde tabir edilebilecek rüyalardan değildir. Rüyanın yorumu yılın hangisi olduğuna bağlı olarak yapılabilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda geride bıraktığı yıllardan birini görmesi, o yılda yaşanmış bir meselenin tekrar edeceğine ya da hatırlanmasına neden olacak bazı durumların doğacağına yorulurken, rüya sahibinin uykusunda gelecek yıllardan birini görmesi planlarına, hedeflerine, amaçlarına ve hayallerine yorulur.

Rüyada Yeni Yıl Görmek

Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili olarak umutları olduğuna ve bazı hevesler taşıdığına işaret eder. Rüya sahibinin her insan gibi hayattan beklentileri olduğuna bunu gerçekleştirmek için yollar ve çareler aradığına ve mücadeleyi sürdürdüğüne işaret eder.

Rüyada Geçmiş Yıl Görmek

Rüyayı gören kişinin daha önce yaşamış olduğu bir olayla alakalı olarak olumlu ya da olumsuz olmaksızın yeni gelişmeler yaşayacağına ve o olay hakkında ilerlemelerin kaydedileceğine rivayet edilir.

Rüyada Sene Görmek

Rüyayı gören kişinin sosyal, ekonomik ya da ruhsal durumunda fark yaratacak bazı durumların açığa çıkacağına ve bu durumun hayatında ama zorunlu, ama isteyerek değişikliklere sebep olacağına delalet eder. Rüya sahibi için belki hayırlı, belki de hayırsız şeyler olacak demektir.

Rüyada Yılbaşı Görmek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, hayallerine kavuşacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine alamet eder. Rüya sahibi özlemini duyduğu şeylere kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Bayram Günü Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında gerçekten de bayram gibi günler geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, hayatının kolaylaşacağına, yükünün hafifleyeceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!