RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılan Doğurmak

Rüyada yılan doğurmak iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bu rüya psikolojik bir rüya da olabilir, gelecekten haber veren bir rüya da olabilir.

Rüyada yılan doğurmak yakın bir zamanda çocuğunuzla aranızda bir tartışma yaşanabileceği veya çocuğunuzun size kızgın olabileceği anlamına gelir. Rüyada yılan doğurmak aynı zamanda aile içerisindeki bazı kişilerin düşmanlığını kazanacağınız mesajını taşımaktadır.

Rüyada yılan doğurmak psikolojik anlamı ise çok daha farklıdır. Bilinçaltınız dikkatinizi korku ve endişelerinize çekiyor ve bunların üzerinde düşünmeniz gerektiği sinyallerini iletiyor. Eğer bir çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız veya hamileyseniz, bu rüya çocuğunuzun sağlığı ile olan endişelerinizi veya çocuğunuzu yetiştirmekle ilgili maddi manevi eksikliklerinizle ilgili kaygılarınızı işaret eder.

Bir diğer taraftan hayatınızdaki bazı şeylerden memnun değilsiniz ve değişikliğe gitmek istiyorsunuz. Ancak değişikliğin sonunda sizi bekleyenler aynı zamanda sizi korkutuyor. Yapacaklarınızın sonuçlarından bir yandan korkarken bir yandan da değiştiremediğiniz hayatınızın sıkıntısını yaşıyorsunuz. Bilinçaltınız size neyden korktuğunuzu ve bu korkular nedeniyle nasıl davrandığınızı göstermeye çalışıyor.

Rüyada yılan doğurmak farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyanız dikkatinizi kaygılarınıza ve korkularınıza çekmeye çalışıyor olabilir. Bir diğer taraftan etrafınızdaki düşmanlara dikkat etmeniz gerektiğinin de habercisi olabilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Doğurmak İle İlgili Rüyalar;

  1. yonca (01 Mayıs 2014 saat: 21:12)

    Vajinadan çıkan çok sayıda ölmüş büyük boy yılan ve ahtapot kolları… Korku duygusu yok. Yılanları ellerimle tutup inceliyorum, ahtapot kollarını da. Daha çok şaşkınlık duygusu var. Renkler açık gri gümüş ve az miktarda açık kirli sarı. ıslak derili kayganlar.
    Başka bir rüyada uçan çekirgelerden biri elimi ısırıyor kıskaçları varmış. Kenetleniyor. Sol elim. Çok zor ayrılıyor, elim acıyor ama panik ya da korku hissetmiyorum. Sabırla çekiştiriyorum kurtulmak için.

  2. elif (03 Nisan 2014 saat: 19:42)

    rüyamda bir bebek doguyor ama benden mi çıkıyor başkasından mı bilmiyorum . küvezin içine koyuyoruz bebegi yaşaması için bebek daha çok küçük küvezin içinde durup gelişmesini saglamalıyız ama bir çözüm bulamıyoruz bende bie çözüm buluyorum ve bebgi yaşatmaya çalışıyoruz bebek o kadar tatlıki beni gördügü an gülümsüyor ve yavaş yavaş büyümeye devam ediyor.daha sonra başka bir bebek doguyor başka birinin oda tam glişmemiş erken dogmuş küveze konulması gerekiyor ama ben izin vermiyorum.sonra küvezdeki bebegi alıp kucagıma seviyorum.sonra birşeyler oluyor tam hatırlamıyorum.ben hastane gibi birşeyin dışındayım bebek ise içeride gözlermin önünde hastahane yıkılıyor.o arada bebek kucagımdamı içidemi bilmiyorum . lütfen ne anlama geliyor ben bu rüyann çok etkisinde kaldım o bebegin gülüşünü yüzünü aklımdan çıkaramıyorum .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,