RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması büyük uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin gerek maddi gerekse manevi bakımdan büyük bir yıkım yaşayacağı ve kendini uzun süre toparlayamayacağı anlamına gelir. Başkaları nedeni ile yaşanacak büyük zorluklara ve yıkımlara rivayet edilir.

Rüya sahibinin yıkılmasına neden olacak bazı melanetli olayların yaşanacağına rivayet edilir. Rüyada yılan ısırması, rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü niyetli kişilere inanıp hayal kırıklığı yaşamasına ve çok mutsuz olmasına alamet eder.

Rüyada Yılanın Isırdığını Görmek

Rüyada yılanın ısırdığını görmek, o kişiye gelecek olan kötülüğe, zarara, hastalığa, üzüntüye ve kedere işaret eder. Rüya sahibinin başarılarına mani olacak, elindekini avucundakini kaybetmesi için her şeyi yapacak ve kişinin mutsuzluğundan kendine mutluluk çıkaracak kadar kötü kişilerin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında her zaman yer verdiği ve çok sevdiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve bu kişiden büyük zarar göreceğine tabir edilir. Ayrıca, rüya sahibinin, sağlık durumunun çok iyi olduğuna ve uzun bir müddet rahatsızlanmayacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, iş hayatındaki başarıları çekemeyenlerin tüm lekeleme çalışmalarına rağmen dimdik ayakta durduğuna, herhangi bir sorun yaşamadığına ve rakiplerin sırtını yere geleceğine yorumlanır.

Rüyada Yılan Isırması ve Kanaması

Rüyada yılanın ısırdığını ve ısırdığı yerin kanadığı gören kişinin, çok büyük sıkıntılara gireceğine ve girilen sıkıntının ailevi sorunlara ve tartışmalara yol açacağına ancak rüyada kan görüldüğü için bu durumların bozulduğuna yorulur.

Rüyada Yılan Tutmak

Rüyada yılan tutmak rüyayı gören kişi için hayırla karşılaşacağını haber verir. Kişinin yaşadığı kararsızlıktan kurtulacağı, kendisine iyilik getirecek adımlar atacağı ve bir an önce harekete geçeceği ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Isırması İle İlgili Rüyalar;

 1. arzu (11 Mayıs 2014 saat: 09:51)

  normalde rüya görmem ama rüyamda babam evimizde birsürü yılan besliyor ve bizde babama ders vermek için yılanın birtanesinin üstünü örtmüyoruz camları açıyoruz gitmesi için sarı zehirli bir yılan çıkıp bize saldırıyor biz odanın birine saklanıyoruz aklımıza kardeşim geliyor odadan çıkıp direk kardeşimin odasına gidiyorum ve tam kardeşimin üstüne atlarken tutuyorum dönüp beni ıssırıyor ve ardından ben yılanın yarısını pencereye sıkıştırıyorum ve vurarak öldürüyorum. bu rüyanın yorumu nedir??

 2. ümmü (23 Nisan 2014 saat: 16:42)

  rüyamda kendi evimdeydim ve biri ölmüş tü ve o ölen kişiyi etrafımdaki herkes ırmağa atmak istiyordu sadece annem evdeydi ve benim gitmemi engellemek istiyordu bende herkesin ölüyü ırmağa atmak istediğini öğrenince hıp hızlı evden çıkıyordum evin önünde bizim inek yatıyordu ve önündede sarı bir yılan yatıyordu ve benim ırmak kenarına gitmemi engellemek için inek yılanı dürtüyordu ylan hıp hızlı bana geliyor yılana direniyorum karşı geliyorum ama yılan en sonunda yukarı zıplıyor ve elimi ısırıyor bende besmele çekip hıphızlı yılanı elimden geri fırlatıyorum.. acaba rüyanın yorumu nedir

 3. fevzi öge (18 Mart 2014 saat: 11:56)

  ruyamda çok samimi olduğum bir arkadaşımın evinin yanında kullanılmayan eşyaların konulduğu odada yılan gördüm. yılan birşeyler yiyordu.sonrada o arkadaşımın 4 yaşındaki çocuğu yanıma gelince o yılan çocuğu ısırdı. yılan çocuğun arka tarafından belinden ısırdı. ben sol elimle çocuğu tuttum sağ elimle yılanı kafasından yakalayıp bırakması için çektim fakat bıraktıramadım. sonrada uyandım. bu ruyanın yorumu nedir acaba. teşekküe ederim.

 4. gülsah (02 Mart 2014 saat: 16:16)

  ben bundan 3 yil önce kötu bir rüya gördüm,küçük yavru bir yilan sol elimin üstünden beni isirdi, bir hafta kadar sonrada bebegimi kaybettim düsük yaptim,kürtaj oldum ameliyathane de ayni elimin ustünden damarima igne enjecte edildi ben buna yorumladim.Bugün ruyamda esimin sag elini yilan isirdi iki delik ve kani gordum esimin yilani elinden atti o yilan kurudu ve daha bir suru kuçuk kuçuk yilanlar vardi,yorumu çok merak ediyorum korkarak uyandim içim hiç rahat degil

 5. feride (13 Şubat 2014 saat: 10:55)

  Rüyamda birkaç tane ince küçük ıslak ve yeşilimsi bir rengi olan yılanlar gördüm, bir tanesi ayağımdan soktu veya ısırdı tam emin değilim sonra ben hemen bacağımdan aşağıya doğru kan dolaşımını ittirdim. Zehirlenmemek için, yara olan yerden önce epeyce çok katı ve uzun şerit halinde irin çıktı sonrada katı koyu renkli kan çıktı,daha sonra sanki bir yemek borusuna benzeyen zar yada damar gibi içi boş bir şey çıktı. Acaba bu rüya nasıl yorumlanır.

  Aynı gün iki defa sabaha karşı bir rüya daha gördüm bu rüyayıda iki defa uyandım ve aynı gördüm rüyamda yeni yapılan bir yaşam merkezi köy tarzında çok şık sanki cennetten bir yer gibi, heryerde meyva o kadar sıkki ağaçları ve bu ağaçların üzerlerinde ağacın kaldıramayacağı kadar çok meyvalar var genelde taneli meyvalar ama bir dalda bile yüzlerce yemek istiyorum ama bir türlü fırsat bulamıyorum yanımdada iş arkadaşlarım dan sevdiklerim var beraber bu yerlerde geziyoruz amacımız oradan ev almak ve orada yaşamak, genelde gezdiğimiz yerler okadar nezihki geze geze bitiremiyoruz annemde yanımda bu arada sonra ben dolarların olduğu bir zarf buluyorum içini açıyoruz paraları görünce ben paraları oranın sorumlusuna veriyorum sonra sahibinin olmadığını bu paraların bir yıl önce kaybolduğunu öğrenince verdiğime annemle pisman oluyaruz bir paralar acaba kime gidecek diye merak ediyoruz arkadaşım eylem bana git bir miktar iste dedi ben de paralardan sadece bir tanesini aldım.sonra biz oralarda halen geziyoruz grup halinde o kadar güzel ve büyükki bitiremiyoruz sonra ben orada yetişen meyvalardan oluşmuş kocaman bir sofra görüyorum arkadaşlara çok gezdik ben bunlardan yemek istiyorum diyorum onlar pek yanaşmıyor ama ben ananas veya hindistan cevizine benzeyen bir meyva görüp bundan yicem diyorum ve bir dilim yiyorum bir de orada gördüğüm meyvalar hep tropikal meyvalar az bulunan meyvalarrdı rüyanın sonlarına doğru ben yanlızım beni birkaç köpek kovalıyor ben normalde beni kovalayan birşeyleri hep görürüm rüyalarımda hepte korkarak kaçarım ama bu köpeklerden pekte korkmuyorum anneme biz bu evlerden alalım diyorum ben burada yaşamak istiyorum diyorum. evlerin fiyatlarını soruyorum genelde soylenen miktar yüz veya yüzelli deniyor ben bukadar ucuzmu diyorum ( not: ben son altı aydır hayatımın çok zor günlerini yaşıyorum çalıştığım yerde beni rekabet kıskançlıktan makamımı düşürdüler ve sonrada beni olmadık yerderde çalıştırdılar bundan o kadar keyif aldılarki benim kendime olan güvenimi ve inancımı kırdılar bu sıralarda birde konuştuğum bir arkadaşım beni terk etti sonradan anladımki benimle alay etmiş bunuda hiç kabullenemiyorum) rüyalarımın yorumunu nedir acaba . teşekkürler

 6. Ozle (08 Şubat 2014 saat: 20:54)

  Rüyamda bir yılanın beni isirdiğını ve elimin morardığını acıdığını gördüm. Köydeyiz ve babam bir yatakta yatıyor üzerinde reknli küçük bir yılan sonra ben onun yanındayım ve baska bir yılan benim yüzük parmağımı ısırıyor parmağım morarıyor acımaya başlıyor sonra unutuyorum tekrar bakıyorum elime şişmis ve tü elim karıncalanmaya başlıyor. Annem doktora götürmek istiyor ama gitmiyorum.

 7. burçak aksoy (24 Ocak 2014 saat: 10:06)

  ruyamda kendi evimde koltuklarımın arasından kucuk kucuk 3 tane yılanlar çıkıyo.. sonra ben uzun bı yolda yuruyor oluyorum yol guzel ve aydınlık fakat arkamdan siyah kalınca bir yılan beni ısırmış bir şekilde uyuyor oluyo. fakat yılanın arka kısmı bir çuvalın ıcınde görünmuyor. Ben yılanın uyumasındanda cesaret alarak cenesini kendimden söküp uzağa atıyorum.
  Teşekkür ederim…

 8. özlem (01 Ocak 2014 saat: 23:29)

  her gece rüya görmekten çok yoruluyorum.gördüğüm rüyalar okadar güzel ki aslında mutlu oluyorum.ama ben rüyalara inanmadığım için önemsemiyorum.en son dün gece kötü bir rüya gördüm ve ürktüm
  ormandayız güneşli bir gün piknik yapıyorlar akrabalarım.onlarla çay ekmek yiyorum.sonrakoşuyorum uçurum gibi bir yerden iniyorum yılanın gelmesini bekliyorum ve onu boynundan tutuyorum.oda bileklerime dolanıyor ve ısırıyor kanamıyor canımda acımıyor.gri renkli bir yılan

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,