RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılan Yakalamak

Rüyada yılan yakalamak, kişinin çok büyük kötülük yapmak isteyen bir düşmanı alt etmesi anlamına gelir. Tehlikeli ve aynı zamanda kişinin canına da kast eden bir düşmanın varlığına ve rüya sahibinin akıllıca davranarak bu tehlikeli kişiden kurtulmasına delalettir. Kişi evinde yılan yakalıyor ise, bu durumda ailesine zarar vermek isteyen akrabalardan birini saf dışı bırakır.

Rüyada Yılan Öldürmek

Büyük bir zarardan dönüleceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine işaret eder. Yılan öldürmek kişinin üstün başarılar elde edeceğine ve çevresindeki kişilerin kıskançça davranışlarına maruz kalacağına da alamet eder. Yılanı ikiye ayıracak şekilde öldürdüğünü gören kimse ise, düşmanlarını alt etmekle kalmayıp, onların mallarını, paralarını da alır ve zenginleşir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Kendi evinde yılan gören kimsenin gizli bir düşmanı vardır ve bu kişi genellikle aile veya akraba çevresinden biridir. Aile üzerinde kara bulut dolaştığını ve düşmanların rüya sahibinin ailesine zarar vermek için fırsat kolladığına işaret eden rüya aynı zamanda kişiye dikkatli olması konusunda da uyarıda bulunur. Eğer evin içinde görülen yılan kişiden kaçıyorsa zayıf ve önemsiz bir düşmana işarettir.

Rüyada Yılan Isırması Görmek

Rüyada yılan tarafından ısırıldığını gören kimse, arkadaşları tarafından kötülük görür. Genellikle iyi bir çevrede bulunulmadığına ve kötü ahlaklı kimseler ile arkadaşlık edilmesinden ötürü kişinin başına pek çok dert açılacağı ve mahkemelik hale geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yılan Yakalamanın Psikolojik Tabiri

Rüyasında yılan yakaladığını gören kimseler hayatlarında kendilerine zarar veren kişiler olduğunu ve bu yüzden sürekli olarak hayati tehlike içinde olduklarını düşünürler. Bazı durumlarda kişilerin gerçek hayatlarında risk altında veya hayati bir tehdit altında kaldıkları durumlarda da rüyada yılan yakaladığını gören kişiler olabilirler. Yılan yakalamak bazen de kişinin alt etmek istediği düşmanları olmasına da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Yakalamak İle İlgili Rüyalar;

 1. ibrahim (16 Aralık 2016 saat: 23:00)

  İki adet uzun yılanı sepete koyup götürürken sepetin altı açılıp bir tanesi kaçıyor ve pazar yerinde yeşil taze bakla içersine girmek istiyor o Anda kulaklı yılan oluyor kedi gibi kulakları vardı tekrar sepete koymak için uğraşıyordum

 2. Cem (17 Kasım 2016 saat: 10:32)

  Esim ruyasinsda bizim olan farkli bir evde iri yesil buyuk bir yilan gormus.yilan oylece evin icinde duruyorken kayinvalidem yilani kafasindan tutup banyoda oldurup legene koyuyor.ayriyetten sonrasindada yilanin derisini yuzecegim diyerek bicagi alip banyoya gudiyor

 3. Ayhan (16 Ekim 2016 saat: 09:36)

  Selamün Aleyküm.Rüyamda tuvalete orurduğmda deliğin içinde büyük bir yılan gördüm. Hareketsiz bir şekilde yılanın hamle yapmasını bekledim. yılan atak yapınca , yılanı başından yakaladım. Başını parmaklarımın arasında sıkkarak zehrini akıttım yılanın. Başını biraz ezer gibi oldum ama öldürmedim. Salınca tekrar bana saldırmadı. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla

 4. maviş (28 Nisan 2016 saat: 09:09)

  Rüyamda kendi mahallemde upuzun bir borunun için de bir şey vardı. Boruyu tuttum ve içine baktım ki…
  upuzun bir yılan vardı sonra bu yılanı ben yere bıraktım bana bir şeyler söyler gibi baktı sonrada gitti sonra pat diye uyanmışım zaten.

 5. Beyza (07 Nisan 2016 saat: 08:01)

  Rüyamda seveceğim bir adamla evlenmisim. Hamile oldugumu ogrendigimizde cok seviniyoruz. Kendime dikkat etmeye calisiyorum. Ayni mekanda bir kadın var . Ondan sıcak su istiyorum. Artniyet düşünmeden o suyu içiyorum. Ve çocuğu düşürüyorum. Süre hızla ilerliyor ve eşim o kadınla evlenmis ve bana soğuk davranıyorlar kadınla. Çok üzülüyorum.baya içime dert oluyor. Sonra yeniden hikaye geri sarıyor. Ben eşime hamile olduğumu söylüyorum. Bana çok dikkat ediyor. Mutlu oluyorum. Uyandığım yerde dibindeki yılanı isiricakken başından tutuyorum ve etkisiz hale getiriyorum. (Evli değilim. ..üniversitede okuyorum ve erkek arkadaşım yok.)

 6. Elif (01 Eylül 2015 saat: 10:01)

  Rüyamda evin icinde uç tane yılan gördüm büyük orta küçük ortanca ve küçük yılanları kandırıp evin dışına uzaklaştırmaya goturdum sonra karşıma bir fakirgenç çıktı ona verdim yemesi için sonra büyük yılan evde kaldi sonrada uyanmisim zaten

 7. hasan (19 Mayıs 2015 saat: 15:03)

  Ablam yeğenim ve başka bir yeğenim göl kenarınde yürüyoruz. Büyük yeğenim bir arda göle atlıyor ve yüzüyor. Gölde bulünık çamur gibi. Sonra boğulur düşüncesiyle bende atlıyorum ama yeğenim yüzüyor. Sonra göl kenarında bi ağ var ağı çekiyorum. Ağda bir tane canlı yılan var.ağı gölün kenarına çıkartıyorum Yeşil renkli balığa benzer bir kafası var. Ben korkup çekiliyorum. Küçük yeğenim yaklaşıyor ona saldırıyor kontrol ediyoruz ısıramamış. Büyük yeğenimle ablam yılanı boynundan bağlıyor ağzınada. Çubuk koyuyorlar ısıramasın diye

 8. ibrahim (26 Ekim 2014 saat: 06:39)

  Merheba.
  Ben rüyamda uyuyordum, sanki yataktan kalksam beni yakalayacaklar. Bir de görüyorum ki, başka bir yerdeyim bir ordunun içinde. Beni yakalamışlar, ben hepsinden kaçıp bir ata biniyorum, atla kaçmak isterken, halat atıp beni yakalıyorlar. Bir kaç defa beni yakalıyorlar, hepsinden de kurtuluyorum.
  sonra bir bakıyorum ki yinr kendi yatağımda uyuyorum, baş ucumda bir yılan. Yılanı ağzından yakalayıp, elimdeki kalemle yılanı bir kaç yerden deliyorum və öldürüyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,