RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılan Yemek

Rüyada yılan yemek, genel olarak maddi anlamda zenginlik olarak tabir edilirken bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin planlarının kendisinin istediği şekilde ilerleyeceğine, bu sayede işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret eder. Rüya sahibi çok istediği bir şeyi elde etme şansına nail olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Yılan Eti Yemek

Rüyasında yılan eti yediğini gören kişinin yaşamında olumlu değişiklikler olacak ve rüya sahibi kolay yollardan rızık elde edecek, hayatı da aynı oranda kolaylaşacak demektir. İşlerin hafiflemesi sayesinde rüyayı gören kişinin de rahat bir hayata kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Yılan Eti Yemek ve Kusmak

Rüya sahibinin başarıya çok yaklaştığı esnada karşısına çıkacak bir engel nedeni ile sıkıntıya düşeceği, zaman ve sermaye kaybedeceği, bu nedenle de yaşamının bir süre hiç hesap etmediği, düşünmediği ve beklemediği şekilde seyredeceğine işaret eder.

Rüyada Çiğ Yılan Eti Yemek

Rakiplere karşı zafer elde etmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin işinde bilgili ve tam donanımlı kimse olacağına hiçbir bilgi eksiğinin kalmayacağına bu sayede de işinde uzman bir kimse durumuna gelerek, yüksek noktalara çıkacağına tabir edilir. İtibarın ve kazancın artması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pişmiş Yılan Eti Yemek

Esasen rüyada yılan eti yemek, ister çiğ olsun, ister pişmiş olsun her daim hayırlara alamet eder. Fakat pişmiş yılan eti yemek biraz daha makbuldür diye kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamını güzelleştirecek, huzurunu ve mutluluğunu arttıracak gelişmelerle karşılaşacağı anlamına gelir ve rüya sahibinin alın terinin karşılığını layık olduğu şekilde alacağına yorulur.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, art niyetli, kötü düşünceli, ikiyüzlü bir kimsenin varlığına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılan Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. züleyha çiçek (05 Temmuz 2014 saat: 13:54)

  Rüyamda ailemle birlikte ekmeğin arasina pişmiş yılanı koyup yiyoruz.ve daha sonra beni bir korku sarıyor.acaba bizi yılanın zehri zehirlermi diye.ve daha sonra bir rüzgar oluyor şiddetli ama dısarıya bakınca her taraf su olmuş herşey sular altında kalmış adeta.bide bir yer oluyor büyük armut ağaçları ama armutları küçük çeşit çeşit hertaraf bir birinden alıp yiyorum birde diğerinden yani bütün ağaçların tadına bakıyorum ve öyle uyanıyorum.rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum kolay gelsin..

 2. hatice aydın (10 Mayıs 2014 saat: 10:44)

  rüyamda uzun siyah piton yılanı gördüm. evin antiresindeydi. önce bir telefona yanlışlıkla bastım yılanın telefonuymuş ve bir çaldırmada geldi.bir taraftanda benim dostummuş ama ondan zarar gelecek diye çekiniyorum. baktığım vakit üztü ızgara edilmiş,derisi soyulmuş ve eti beyazdı. kafası yoktu içi tam pişmemiş ve halen canlıydı.onu bir yurda verelimde yesinler diye eşime söylüyorum

 3. Nursaç Sincer (06 Mayıs 2014 saat: 08:52)

  Ruyamda bahcenin içinde uğraşırken birden suyun içinde yılanları görüyorum ve onlarda beni götüyor ben bagırıp kaçtım sonra eve giriyor onu babam öldürüyor yemek yemeye kalkıyoruz ben heryere bakıyorum varmı diye birden baska bir yılan çıkıp geliyor oda içeriye giriyor bende ayağımın altında tepeleyip öldürüyorum babam da derisini soyup getiriyor yemek için onlar yerken uyanıyorum

 4. caner (17 Nisan 2014 saat: 13:04)

  Ben dün akşam rüyamda tanıdıkmı degilmi bilmiyorum ama yılan yiyordu ama yılanı sakin bir şekilde öldürüp derisini soyarak yiyordu sanki surekli yediği bişimiş gibi yiyordu hiç tiskinmiyordu 4 tane yedi ve nerdeyse kusacaktı ve ben ona o an dedim ki bak bem sana demedim mi kusarsın die ama o kusmadı sadece öyle bir görüntü oldu öyle kusacak gibi bu kadar cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,