RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek

Rüyada yılan yumurtası görmek, hayra yorulmaz ve düşmanların artmasına, kişinin çevresinde güveneceği kimseleri bulmakta zorluk çekeceğine ifade edilir. Yapılan işlerde, amellerde İslamiyet’e uygun olmayan haller olduğuna, hem kişinin yaptığı yanlışlardan, hem de çevresinde kötü niyetli insanlar olmasından dolayı başına gelecek bazı kötülüklere dikkat çeker. Yılan yumurtası bazı yorumcular tarafından zayıf bir düşman olarak algılansa da, diğer yanda düşmanların kendilerine destek verecek kişiler bulduklarını ve sayılarını giderek artıracaklarını bildirir. Rüya sahibinin bu rüyayı içinde bulunduğu çevreye yönelik bir uyarı olarak ele almasına ve dostlarını çok dikkatli seçmesi gerektiğini delalet eder.

Rüyada Yılan Yumurtası Kırmak

Düşmanı zayıflatmak, can evinden vurmak, kendisine gelecek tehditleri, tehlikeleri akıllıca savuşturmak manasına gelir. Yılan yumurtası kıranlar yakın zamanda yaşadıkları bir iflas veya mal kaybı yüzünden çektikleri üzüntüyü unutturacak bir miras sahibi olurlar. Ellerine geçecek para aynı zamanda güçleneceklerine ve çevrelerine karşı dimdik ayakta duracaklarına tabir edilir.

Rüyada Yılan Yumurtası Yemek

Düşmanla girişilecek bir mücadeleden alnının akıyla çıkacak olan rüya sahibinin kendini iş ortamında kanıtlama fırsatı bulacağını ve hakkında yanlış düşünceleri olanları utandıracağını bildirir. Üzerine atılan iftiralardan kurtulmak, hakkını almak manasına da gelen rüya, kötü durumları fırsata çevirecek olmaya da yorumlanır. Özel hayatına dikkat ederek başkalarına laf vermeden yaşayacak olan rüya sahibinin ailesini ve sevdiklerini korumak için sürekli tetikte olacağını ve düşmanlarına göz açtırmayacağını ifade eder.

Rüyada Yılan Yumurtası Görmenin Psikolojik Yorumu

Yılan yumurtası kişinin içten içe büyüttüğü bir nefretin, öfkenin sembolü olduğu gibi, gizli kalmış korkuların ve yüzleşmekten kaçınılan duyguların da ifadesidir. Genellikle geçmişiyle hesaplaşamamış, geçmişinden bir türlü kopamamış kişilerin gelecek hayatlarını kurarken hep bir tedirginlik duyduklarını bildirir. Aile ve akraba ilişkilerinde zayıf olmayı, bağ kurmaktan korkmayı ve ikili diyaloglarda her zaman kuşkucu yaklaşımlar sergilemeyi de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!