RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılanın Isırdığını Görmek

Rüyada yılanın ısırdığını görmek, kişinin uğrayacağı zararın büyük olacağına ve çevresinin düşmanlar tarafından sarıldığına, bu yüzden de dikkatli olması gerektiğine yorumlanır. Yılan ısırması genellikle düşmanların sebep olduğu büyük bir sıkıntıyı ve bu durumun kişinin hayatı üzerinde çok olumsuz bir durum yarattığını gösterir. Rüya sahibi eğer kendi evinde bir yılan tarafından ısırıldığını görürse düşman hane halkından biridir ve aile birliği bozulabilir. Boşanma, ayrılık, iş kaybı veya iflasa kadar gelebilen mal kayıplarını da işaret eden rüya, sağlık konularında da yaşanacak olumsuzlukların alameti sayılır. Uğursuzlukların ve şanssızlıkların fazlasıyla yaşanacağı, kötü bir hayat tecrübesi olarak da delalet eder.

Rüyada Yılan Sokması

Bir yılanın kendisini soktuğunu gören kimse, düşmanları tarafından alt edilir. İş yaşamında ayağını kaydırmak isteyen kimseler başarılı olurlar ve rüya sahibi işinden ayrılır. Maddi anlamda güç bir dönem yaşanacağına, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına ve sorumluluklarını yerine getirecek gücü kendinde bulamayacağına yorumlanır. Büyük bir belanın, sıkıntının yaşanacağı bu dönemde kişi gözyaşı döker ve acı çeker.

Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek

Yılan öldürmek genellikle kişi için hayırlı sonlanan durumları gösterir. Özellikle hasımları olan kimselerin o kişilere galip geleceğini ve onların kötü oyunlarını açık edip, ortaya çıkaracağını işaret eder. Yılan öldüren kişi büyük bir tehlikenin eşiğinden döner ve İslami açıdan da Allah’a sığınıp günahlarından tövbe etmesi gerekir.

Rüyada Yılan Isırdığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında kendisini bir yılanın ısırdığını gören kişiler gerçek hayatlarında da korku dolu olurlar. Kendilerine kötülük edeceğini düşündüğü kimseler olanlar ve bu endişe nedeni ile günlük hayatlarını normal bir şekilde yaşayamayan insanların sıklıkla gördükleri rüyalar arasındadır. Yılan ısırması aynı zamanda geçmişte yaşanan bazı tatsız olayların etkisinin bugün bile sürdüğünü ve rüya sahibinin bu durum nedeni ile güvensiz biri olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yılanın Isırdığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. simge cınar (16 Mart 2016 saat: 05:05)

    Rüyamda tek basıma bir evdeyim ama oturup veya da oturduğunu hatırlamıyorum bir siyah beyaz çilli yılan görüp çok korkup kosuyordum ve düşüp yılana tekmeler saklarken sağ ayağımı ağzına alıp bende ayağımı bıraksın DİE saklarken uyandim

  2. ensar (07 Haziran 2015 saat: 09:21)

    Ruyamda iki buyuk yilan goruyom biri killi biri purussuz biri erkek biri disi bir yerde kendi evimize ait ineği disi olan agzina aliyor isiriyor inek kanlar iconde kaliyor o sirada babam inegin kafasini kesiyor pis olmasin annemle babam filanlara yakin ben uzaktan bakiyorum babam inegin kafasini kesip getiriyor inegin kafasini kesip zehir akitmismi diye bakiyoruz o sirada ben anneme soruyorum bu yilanlar neyin nesi annem bana oglum bu yilanlari biz besliyoz ben anneme yilan beslenirmi diyom donup bakiyoruz disi olan yilan inegi barakip diger yilanla kacip gidiyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,