RuyaTabirleri.com

Rüyada Yılbaşı Görmek

Rüyada yılbaşı görmek, çok hayırlıdır ve rüya sahibinin hayatının her gününün ayrı bir güzellikte geçeceği, mutluluğunun daim olacağı, gönlünün hoş kalacağı ve keyfinin de hiç bitmeyeceği anlamına gelir. Bu rüya, kişinin muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına ve onunla doyumsuz, bitmeyecek ve gıpta edilecek saadet yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada yılbaşı görmek rüya sahibinin maddi ve manevi dünyasının güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada Yılbaşı Çiçeği Görmek

Rüyada yılbaşı çiçeği görmek, rüyayı gören kişinin sevdiği kişiden göreceği jestlere alamet eder.  Rüya sahibinin sevdiği kişiden göreceği bu hoş sürprizler nedeni ile kendini çok değerli hissedeceği ve çok mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yılbaşı Kutlamak

Rüyada yılbaşı kutladığını görmek, rüya sahibinin yeni hedefleri ve yeni planları olduğuna delalet eder. Kişi, bugüne kadar biriktirdiği parasını kar zararı hesabı yaptıktan sonra kendisine hayır getireceğine inandığı bir işe yatıracak ve Allah’ın izniyle bu işten umduğunu bulacak demektir.

Rüyada Yılbaşı Ağacı Görmek

Rüyada yılbaşı ağacı görmek, dertleri bir kenara atmaya, hafiflemeye, huzur bulmaya, güzel günlere kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına yorulur.

Rüyada Yılbaşı Ağacı Süslemek

Rüyada yılbaşı ağacı süslemek, kişinin umutlarının gerçekleşeceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, aldığı kararların ve attığı adımların kendisine hayır getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek gelişmelerin yaşanacağı ile açıklanır.

Rüyada Noel Baba Görmek

Rüyada Noel baba görmek, rüya sahibinin kendisine Allah verdikçe çevresindekilere dağıtacak kadar güzel gönüllü olduğuna ve herkesi mutlu etme niyeti taşıdığına işaret eder. Rüya sahibinin komşusu açken kendisi tok yatmayan kimse olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Noel Baba Olmak

Rüyada Noel baba olmak da Noel baba görmek şeklinde yorumlanır ve aynı anlama gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: