RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada yıldız görmek toplumdaki en cömert, en iyi, en imanlı yani en doğru ve en güzel huylu olan ve yaptığı güzel ammeleri ile ön plana çıkan kişiye işaret eder. Yıldız, çevresindeki herkesin yaralarını sarmaya çalışan, acılı kişileri bağrına basan, düşkünlere el uzatan aynı zamanda da çalışkan ve başarılı olan, geçmişinde pek çok zaferler elde etmiş, geleceğinde de en az o kadar zafer kazanacak kişiyle tabir edilir.

Rüyada Yıldız Kayması Görmek

Üzücü olaylara işaret eder. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyin gerçekleşmemesi nedeni ile büyük bir düş kırıklığı yaşaması ve bir hayli dertlenmesine delalet eder. Bu olay beraberinde bazı üzücü olayları daha getirecektir.

Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tutmak

Rüya sahibinin olması için ömrünü heba edebileceği ya da canı pahasına savaşacağı bir davayı işaret eder. Bu rüya, kişinin hayatta gerçekleşmesini istediği en büyük arzusuna dikkat çeker.

Rüyada Yıldız Topluluğu Görmek

Büyük kısmet ve büyük fırsattır. Rüya sahibinin kendisine başka fırsatlar getirecek güzel bir işin ucundan tutup çeke çeke daha pek çok imkân yakalamasına ve o işin sonuna kadar giderek büyük kazanç elde etmesine yorulur.

Rüyada Yıldız Tutmak

Rüya sahibinin manevi olarak çok mutlu olacağı şeylerle karşılaşmasına ve aile içindeki saadetine işaret eder. Rüyasında yıldız tuttuğunu gören kişinin aile içindeki her şey kendi gönlünce olacak, rüya sahibi aile bireylerinin hiç birinden nankörlük görmeyecek bilakis hepsi tarafından büyük saygı görecektir.

Rüyada Yıldız Düşmesi

Rüyada yıldız düşmesi iyi değildir, şerre yorulur. Topluma faydalı olan, yüce gönüllü bir kimsenin kötü bir hastalığa yakalanmasına ya da kendisinin çok üzülmesine neden olacağı kötü bir olayla karşı karşıya kalmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yıldız Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sedef (03 Nisan 2014 saat: 04:07)

    Rüyamda tanımadığım bir yerdeyim.Gökyüzüne baktığımda aynı anda kayan iki yıldız gördüm ve bu yıldızlar birbirine doğru kayıyorlardı.O sırada dilek tuttuğumu ve camiden ezan sesi duyduğumu gördüm.Gökyüzüne tekrar baktığımda başka yıldızların kaydığını gördüm ama yanımda tanımadığım biri,birbirine doğru kayan iki yıldızı daha önce görmediklerini söylüyorlardı.anlamını çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler

  2. Derya karaman (13 Şubat 2014 saat: 18:07)

    Rüyamda hava kararmış gökyüzünü kara bulutlar kaplamıştı ve biriyle konuşuyordum ben konuşma esnasında kafamı kaldırıp gökyüzüne baktığımda birden bire o kapkara karabulutlar yuvarlak oluşturur açıldılar. açılıp içinde altın sarısı gibi parlayan bir yıldız çıktı. hemen sonra kaydı kayarken bende hemen dilek tutum. Yıldız altın sarısıydi ve öyle güzel parlıyorduki. Rüyamin tabirini merak ediyorum Ne anlama geliyor?

  3. emine (10 Ocak 2014 saat: 02:02)

    Gökyüzünde iki tane korkutucu şekilde büyüklükte dolunay gördüm. Bi tanesi nasil kayboldu bilmiyorum. Diğeri önce bulutlar arasına girdi. Sonra birden cikip hizla yükseldi tam üzerime geldi ve sonra kaybolup kaybolmadigini bilmiyorum ardindan gökte bir sürü yildiz gördüm ve bu yildizlardan bir çoğu kaydi. Ama normal yildiz kayması gibi. Ardindan hemen bizim evin daminda benimle evlenmek isteyen kişiyi sandalyede oturur vaziyette gördüm. Ruyamin tabirini çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,