RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek

Rüyada yıldız kaydığını görmek, halk içinde sevilen ve sayılan bir kimsenin vefatına veya görevini terk etmesine işarettir. Rüyada gökyüzünde birden fazla yıldızın kayması, o toplumun önemli insanların kadrini kıymetini bilmeyip layık olmayan kişilere değer verdiklerini gösterir. Rüyasında büyük bir yıldızın kayması, çok değerli bir kimsenin o yöreyi terk etmesine veya ölmesine; yıldızın kayarak bütün gökyüzünü gezinmesi, önemli bir şahsın birçok yerde bulunup insanları feyziyle bilgilendirmesine işarettir. Rüyada yıldızın kayıp dünyaya düştüğünü görmek ileride büyük bir makam sahibi olacak ve insanların içinde sivrilecek bir kimsenin doğumuna delalet eder.

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada görülen yıldızlar insanların içinde şerefi ve kadir büyük olan önemli kimselere işarettir. Rüyasında evinde yıldız gören kimse, bahsi geçen şekilde bir adamı evinde ağırlar ve konuk eder. Rüyada elinde yıldız olan kişinin çok değerli bir evladı olur ve o çocuk ileride yüksek mevkilere gelir. Rüyada gökten bir yıldızın yere düşmesi bir musibete uğramaya, yıldızların gökyüzünden çekilip kaybolmaları, kişinin malını kaybetmesine veya para harcamaya yorumlanır. Rüyasında yıldız yutan veya yiyen kimse, faydalı bir ilim öğrenir.

Rüyada Gökyüzündeki Gezegen Ve Yıldızları Görmek

Rüyasında gökyüzüne bakan ev oradaki tüm gezegenleri ve yıldızları gören kişi, kadir kıymeti büyük, şeref ve şanı yüce bir insan olur. Bu rüya maddi manevi her alanda değer kazanmaya, kişinin yüksek bir mevkiye gelmesine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olmasına, parlak bir geleceği olmasına işarettir.

Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek

Rüyasında yıldızın kaydığını gören kişinin dünya hayatında birçok istek ve arzusu vardır. bu rüya kabul olmasını dilediğiniz dualarınız olduğunu ve bu dualarınızın gerçekleşmesi için sürekli çabaladığınızı gösterir. Bazen de böyle bir rüya gözden düşme korkusunun bir yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. FİLİZ (12 Aralık 2016 saat: 13:11)

  RÜYADA GÖKYÜZÜNDE KAYACAKMIŞ GİBİ GÖRÜLEN BİRKACTANE YILDIZ GÖRDÜM AMA TEK BİRTANESİ KAYDI VE BEN YILDIZ KAYARKEN DİLEK TUTTUM SONRA YILDIZ KAYDI VE DÜŞTÜĞÜ YER BEMBEYAZ OLDU AMA SONRASINDAN O YERE YILAN KÖPEK VE ÇEŞİTLİ ŞEKİLDE HAYVANLAR GİTTİ ŞİMDİDEN YORUMU MERAK EDİYORUM

 2. Damla eren (06 Aralık 2016 saat: 07:48)

  Gece karanlıktı yanımda tanıdık biri vardı sohbet ettiğim ama çıkaramıyorum kim olduğunu sonrasında bi patika yol üzerinde ağaçların boyunda uçtuğumu gördüm uçarken boy boy türk bayrağı topluyorum sonra bi eve geldik bilmediğim yatıyoruz yanımda biri var baş ucumda kocaman cam var yanımdaki kalkınca benim uykum bölündü ve bi an gökyüzündeki yıldızlara bakarken buldum kendimi bir yıldız kaydı ve lailahe illallah dedim peşinden bitane daha kaydı tekrar la ilahe illallah Muhammedin resulullah dediğimi hatırlar gibiyim bu rüya neye işaret merak ediyorum şimdiden yorumunuz için size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..

 3. Beril (23 Kasım 2016 saat: 11:38)

  Ben 12 yasindayim küçüklugumden beri uzaya aya yıldızlara ayrı bir ilgi duyarım. Dün gece ruyamda bos bir arazide tek başıma oturuyordum. Ay oldukça büyüktü. Bütün ayrıntılarini görüyordum. Ayı incelerken bir anda art arda goktaslari gecmeye basladi. Goktaslari uzak bir alana düşüyordu. Goktaslari bittikten sonra yıldızlar kaydi. Ben kosa kosa annemlerin yanina gittim anne cabuk gelin aya bişeyler oluyor dedim. Annemler bana inanmayip gelmediler. Geri döndüm ay normale dönmüştü ama tek tük göktaşı geciyordu. SINAV HAFTASINDAYIM UYKUSUZLUK HAT SAFADA. COK YORGUNUM VE AILEMLE BERABER ZOR GÜNLER GECIRIYORUZ. rüyam çok yönlü. Bu nedenle kesin açıklaması yok. Hayırdır inşallah

 4. Aslı (04 Kasım 2016 saat: 17:56)

  Merhabalar ruyamda gokyuzunde oldugumu ve her tarafmdan yildizlarn kaydgni ve cok saskn halde onlari izledgmi gordum ayrica aklmdan dilek tutulmasi gerektigini dusunuyordm ve o kadar cok yildiz kayiyordu ki ne dilek tutacagmi dileklerimin bittigini gordum ve dusunuyordm baska ne dilegm olabilir diye

 5. Sultan (23 Ekim 2016 saat: 11:13)

  Rüyamda önce küçük ayıyı gordum sonra küçük ayının bize yakınlaşmaya başladığını gordum bir sürü yıldızı vardı sonra toplu yıldızlar gordum kümeler halinde oradan oraya hareket ediyorlardı büyük kızım kucağımda ona gosteriyorum bak bunlar göktaşı diyorum meteor yağmuru herhalde böyle bisey diye anlatıyorum sonra kızım ağlıyor hayır bakmayalım korkuyorum diyor, yine de yıldızların peşine düşüyorum kucağımda kızımla, en sonunda yıldızlar toplanarak kayboluyor ve ortalık aydınlanıyor gece çok geç olmasına rağmen sabah oluyor.

 6. zehra (09 Ekim 2016 saat: 18:16)

  Meraba. Rüyamda babamla birlikte bahcedeydik. Gökyüzünde yıldızlar vardı.Geceydi. Parlak 1 tanesi önce düştü. Babam ne oldu diye soruyordu.Elimle gökyüzünü işaret ettim.Sonra gökyüzüne beraber baktık. Bir anda yıldızlar hareket etmeye başladı kimisi düştü kimisi ordan oraya hareket ediyordu ama biz gülüyoduk o sırada mutluyduk. Dilek dilemek istiyordum ama bu tür şeylere inanmadığım için dilemedim.Babamla hepsinin kayışını ve hareket edişini izledik. Sonra bi anda sakinlesti etraf bende uyandım o sırada. yorumlarsanız cok mutlu olurum.

 7. Yasemin sngn (01 Ekim 2016 saat: 11:49)

  Merhabalar
  Ben 8haftalık hamileyim
  Rüyamda bebeğimin kalp atışları için hastaneye gidiyorum sedyeyle uzandığımda birden havanın aniden karardığını gördüm daha sonra milyonlarca yıldız okadar net ve parlak ki hayranlıkla bakmaya başladım daha sonra yıldızların hızlıdan kaydığını gördüm ve birden gökyüzü tekrardan aydınlık olmaya başladı çok geçmeden şaşkınlıkla gökyüzüne bakarken göktaşlarının olduğum yere düştüğünü ve her yer kargaşa içinde olduğunu gördüm çok korkunç bir rüyaydı
  Hâyır olsun inşallah ???

 8. Sema (23 Eylül 2016 saat: 07:22)

  Merhaba.Rüyamda iki kuzenim ve bir de kardeşim balkondaydı ben fotoğraf çekmek için telefonu kaldırıp indirdiğimde bir yıldız kaydı sonra tüh kaçırdım diye üzülürken tekrar kaydı ve o anda evin yanın da ki araziye düştü o düşerken her yer toz oldu ben toz içeriye girmesin diye balkon kapısını kapattım.Ama balkonda ki kimseye bir şey olmadı.Meteor düştükten sonra eve girip babama meteordan biraz parça alıp satmayı öneriyorum ama babam helal düzgün kazanç olsun diyor.Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. :)

 9. Simge (29 Ağustos 2016 saat: 14:04)

  Merhaba rüyamda balkonda annem ve halamla otururken birden bire gökyüzüne bakıyorum ve kuyruklu bir yıldız kayıyor bayağı bir net görüyorum ve içimden dilek tutmalıyım diye geçiriyorum dilek söylenir mi bilmiyorum fakat hoşlandığım çocuğu diliyorum rüyamda umarım hayırlı bir rüyadır.

 10. Sevgi (18 Ağustos 2016 saat: 04:55)

  Hayır olsun ins. Rüyamda annemlerin evinden biraz uzaktayım hava karanlık ama ben tek başımayım başim sürekli yukarda yıldızları izliyorum yildızlar parlak ve cok bazıları kayıyor bu arada ben surekli dua eder gibi dileklerimi söylüyorum.o rada bir erkek sesi acı içinde büyü yaptigim için pismanım diyor yalvarıyor tahiminimce Allah a (cc) sonra osesi duyduktan sonra eski bi arkadasım yanıma gekiyor sadece yüzünu goruyorum seni o ipler kurtaracak bende yanımda getirdim diyor tam o sırada havanın aydınlandigıni goruyorum ve uyanıyorum acaba rüyamın anlamı nedir .

 11. Baris (12 Ağustos 2016 saat: 06:01)

  Rüyamda önceden küsmüş olduğum sevdiğim bir kız ile öpüşüyordum sonra yukarıya baktığımda yıldızların acayip bir şekil aldığını gördüm aralarından bir kaç tanesi kayıyordu sonra sol tarafa başımı çevirdim ve orda bir büyük ayın içinden küçük bir ay çıktığını ve ayların 2 tane olduğunu gördüm.
  Çooooook merak ediyiorum…

 12. Yeşim (10 Ağustos 2016 saat: 08:24)

  Merhabalar,
  Ben rüyamda önce kuyruklu bir yıldızın dünyaya yaklaştığini gordum sonrasında insanların çığlıklarını duymaya başladım,sonrasinda ise büyük dalgalar insanları şehirleri yutmaya başladı. Anne ve babam kaçmaya çalışıyorduk bir tekne bulduk ve çalındı daha sonra bizde dalgalara teslim olduk sularda biraz suruklendikten sonra bir gemiye alindik ve kurtulduk, yorumlarsaniz sevinirim

 13. Demet (10 Ağustos 2016 saat: 02:33)

  Ewimin balkonunda arkadaslarimla oturuyorum gokyuzune bakiyorum bitane yildiz bana gorunmeye calisiyor dilek dile der gibi we kuyruklu ince bi cizgi war altinda o sirada dilek diliyorum we yanimdakilere gostermeye calisirken hemen kayiyor yildiz sonra uyaniyorum ?

 14. Zehra Karabatak (04 Temmuz 2016 saat: 16:10)

  Rüyamda bir bayan arkadaşım birde hatırlayamadıgım bir erkek arkadasımla evimin balkonundaydım.yıldızı kayarken görüp heyecanla evet dilegim kabul olucak diye bagırdım ama ne diledigimi bilmiyorum yıldız aya yakındı baya yakındı hatta ay falanda oldugundan fazla asagıdaydı zaten

 15. emrah Çetin (10 Haziran 2016 saat: 10:00)

  Hayrola inşallah ;
  Rüyamda Sanki Havai fişek misali yıldız gösterisi vardı okadar çok yıldız vardiki sanki bir şölen edasıyla show sundu bana. Biranda gökyüzü kapkara oldu sonra ay yükselmeye başladı sanki 10-15 dakikalık bir havai fişek gösterisi gibiydi. Okadar güzel ve parlaktılar ki eşimle birlikte yan yana izledik annemlerin evin penceresinden….

 16. cansu (02 Haziran 2016 saat: 07:59)

  Merhaba rüyamda yılbaşı kutlaması vardı her yer kardı gökyüzüne baktım iki yıldız kaymaya başladı ben dilekler tuttum sonra bir sürü yıldız kaydı gökyüzü görsel şölen gibi oldu sonra sağ tarafıma döndüm gökyüzü ne ordaki yıldızlar birbirinec çok yakın samayolu gibiydi

 17. orhan (25 Mayıs 2016 saat: 07:02)

  merhaba. rüyamda büyük bir yıldızın kaydığını görüp derhal dilek dilemeye başladım ve yanımdakı aile fertlerimi de buna sesledim. Lakin onlar anı tutturamadılar veya farkına varmadılar. Sonra gök yüzünde ötekinden daha büyük, feri olan ve her kes tarafından fark edilen Ay kadar yıldız gibi bi şey gördüm. Sonra o 5 köşeli yıldıza dönüp kaymaya başladı. Ben yine “dua edin dua edin diye” seslenmeye başladım. Anlamı nedir sizce?

 18. Irem (06 Aralık 2015 saat: 10:00)

  Rüyamda babaannemdeydim halam ve enistemde oradaydi haber izliyorduk sonra birden son dakika haberi geldi oturdugumuz yere goktasi dusecegi yazıyoru sonra camdan enistemle baktik ve ard arda surekli yildiz kayiyordu balkona ciktik ve goktasinin yaklastigini gordum icimden Allahim benim gunahlarim sevaplarimdan cok diyordum lutfen benim canimi alma diyordum sonra goktasi yaklasik 50m uzagimiza dustu annemle gittik uzerinde Isaretler falan vardi ne oldugunu anlayamadik sonra annem bu Allahtan bi haber dedi. Eve donerken bi komsumuzda yangin vardi. Cok karisik bir ruyaydi hayir olsun

 19. Doğa (05 Aralık 2015 saat: 11:06)

  Merhaba. Rüyamda bir deniz kenarında iskele gibi bir şeyin ustundeydim. Gökyüzündeki yıldızlara bakarken bir tanesi kayıp denizin içine saplandı ve onun sapandigi yer denizin diğer kısımlarına nazaran daha parlaktır. Yorumlarsanız Teşekkürler.

 20. Gülfem (05 Aralık 2015 saat: 07:34)

  Eski evimizin camindan annem ve babamla bakarken bir tane yildiz kaydi tam dilek tutacakken hepsi birden kaymaya basladi ve ozellikle baktigimiz yere kivilcimlarla dusuyolardi o sirada oradan gecen insanlar vardi disarisi kalabalikti uzerine dusenleri yakip yok ediyordu cigliklari duyuluyordu. bunlar erkekti. Dunyanin sonu geldi diye dusunduk ve sirtimda canta baska bir yere yurumeye basladik

 21. ozzz (17 Ekim 2015 saat: 07:00)

  Ruyamda koydeydim gunduz zannediyordum birden kara bulutlar geldi ve hafiften yagmur yagdi pesinden bir koprude kalabalik bir grupla bir koprude yurumeye basladik sonra bir tane kume halinde yildiz kaydi daha sonra teker teker kaydilar ve pesinden 2 hamile bayani bir odaya getirdim onlari teselli ettim

 22. Devran (12 Ekim 2015 saat: 01:41)

  Akşam üstü ayaklarımın altında yarım metre kar vardı yürüyordum köye doğru kahve renkli bir dışı köpek önüme çıktı ve elimde ısırdı ama bırakmadı takı tanıdık birini gorunceye kadar sonra gökyüzü ne baktım ve milyonlarca yıldız okadar çok parliyorlardiki içlerinden bir kaç yıldız bir sağa bir sola gidiyordu sonrada büyük bir patlama oldu

 23. Hatice (02 Eylül 2015 saat: 20:15)

  Merhaba ben ruyamda gok yuzune oturup bakiyordun yildizlar coktu ve cok parlakti kume yildizlarvardi kayiyordu bende dilek diledim sonra gok yuzunden bi erkek cocuk kaykay gibi bi parusutle yanima geldi en sevdigim arkadasimla beraber bir yere gittik onun annesi gilin eviymis ben tezgahdaki copleri toplamaya basladim

 24. beren (03 Mayıs 2015 saat: 10:42)

  Meraba. Rüyamda ailemle birlikte bahcedeydik. Gökyüzünde yıldızlar vardı. Parlak 1 tanesi önce düştü. Hemen dilek diledim. Ablamlarda nolfu diye soruyordu. Onlara yıldız kaydığını söyledim. Sonra gökyüzüne hep beraber baktık. Bir anda yıldızlar hareket etmeye başladı kimisi düştü kimisi ordan oraya hareket ediyordu ama biz gülüyoduk o sırada mutluyduk her yıldız düştüğünde bir dilek diledim. Sonra bi anda sakinlesti etraf bende uyandım o sırada. yorumlarsanız cok mutlu olurum.

 25. erdem (28 Şubat 2015 saat: 16:13)

  Hayır olsun inş. Rüyamda; Kız kardeşimle evimizin bulunduğu sokaktaydık gökyüzüne baktım kara bulutlar vardı sonra bulutlar dağıldı ve gökyüzünden yüzlerce yıldızın evimizin yukarlarında bir yere büyük bir gürültüyle düştüğünü gördüm(bu arada bir ses duydum; köy düştü! ) yer sallanmaya başladı kardeşime eve girelimmi dedim oda girmeyelim dedi başımıza bişey düşmesin diye karşı evin dış kapı girişine saklandık. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,