RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Yıldız Kayması

Rüyada yıldız kayması, iyi şekilde tabir edilmez ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işlerinin gerilemesi ve azalması nedeni ile sağlığının, rahatının ve keyfinin bozulacağına, sıkıntılı günler yaşayacağına, motivasyonunun, kendine olan inancının ve güvenin azalması sayesinde de başarısız olacağına alamet eder.

Rüyayı gören kişinin şansının, kısmetinin ve rızkının azalacağı bir dönemin yaşanacağına yorulurken bu rüya yıldızın kayarak, kişiye doğru geldiğini görmesi durumunda hayır, şans, başarı ve mutluluk olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tuttuğunu Görmek

Bu rüya hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kimsenin özellikle de işinden yana kısmetlerinin artacağına, başarılarının çoğalacağına ve kişinin istediği oranda gelire kavuşmayı başaracağına rivayet edilir. Rüya sahibi amaçlarına ve hedeflerine ulaşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yıldızın Yere Düşmesi

Bu rüyanın pek de hayırlara alamet ettiği söylenemez. Hayal kırıklığı yaşamaya, mutsuz olmaya, hastalanmaya, borçlanmaya, işini kaybetmeye ve yokluğa düşerek ekmeksiz kalmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceği, tatsız haberler alarak üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada Yıldızın Kaymasını Görmek

Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek işlere umut bağlayacağına fakat işlerin istediği gibi yürümeyeceğine ve kişinin alacağı olumsuz sonuçlar nedeniyle sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Maddi ve manevi anlamda çöküşe geçmeye işaret eder.

Rüyada Yıldızın Düştüğünü Görmek

Melanetli olaylar yaşamaya yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatının ve işlerinin bozulacağına, başına türlü işler geleceğine, beklentilerinin gerçekleşmeyeceği ve başarı için verdiği mücadelenin de boşa gideceği ile açıklanır.

Rüyada Yıldız Görmek

Rüya sahibinin geleceğinin parlak ve kısmetlerinin de açık olacağına alamet eder. Kişi, hayallerini gerçekleştirecek ve isteklerine kısa ve kolay yollardan ulaşacak demektir. Mutluluk, huzur, keyif, sağlık ve kazanç getirecek günlerin müjdecisi olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!