RuyaTabirleri.com

Rüyada Yıldızları Görmek

Rüyada yıldızları görmek, rüyayı gören kişinin geleceğinin ve tüm yaşamının parlak olacağı, şansının her daim yaver gideceği, hem maddi hem de manevi anlamda kısmetlerinin de açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi herkes tarafından sevilen ve sayılan, itibar ve kariyer sahibi kimse olacak, hayattan da istediği kadar mutluluk ve rızıkla nasiplenecek demektir.

Rüyada Yıldızları Saymak

Rüyayı gören kişinin müjdeli, hayırlı ve de sürpriz gelişmelere karşılaşacağına, muradına ereceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, Allah’ın kendisine bahşettikleri sayesinde de herkesin imreneceği ve kıskanacağı bir yaşamı olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yıldızları İzlemek

Rüyayı gören kişinin sevinçli olacağı ve tabiri caizse mutluluktan ayaklarının yerden kesileceği gelişmelerle karşılaşacağına, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına ve hayallerini büyüteceğine tabir edilir.

Rüyada Yıldızları Kayarken Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamında değişiklik yapmak isteyeceğine bu nedenle yeni yerlere gideceğine, çevre değiştireceğine ve farklı kişilerle bir araya geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin ailesinden ve evinden uzak kalacağı bir seyahate gideceği ve bundan da büyük bir haz duyacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yıldızları ve Ayı Görmek

Rüyayı gören kişinin hem meslek hayatının hem de özel hayatının kusursuz şekilde ilerleyeceğine, rüya sahibinin sevdiğine kavuşacağına, işinde de büyük başarılara imza atacağına, önemli ve riskli işleri kazanacağına delalet eder.

Rüyada Yıldızların Düşmesi

Bu rüya hayır olarak kabul edilmez bilakis büyük bir uğursuzluğa işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresindeki saygın, büyük ve önemli bir kişinin kaybı ile açıklanır. Herkesin tanıdığı ve vefatında da çok üzüleceği, ağlayacağı ve arkasından yas tutacağı, toplumun ileri gelenlerinden olan ve çok sevilen bir insanın öleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!