RuyaTabirleri.com

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Rüyada yırtık ayakkabı görmek, uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin başına bazı musibetli olaylar geleceği şeklinde açıklanır. Rüya sahibinin üzülmesine, yıpranmasına, zorluğa ve zahmete düşmesine neden olacak olaylarla karşılaşacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Giydiğini Görmek

Bir kimse eğer rüyasında yırtık bir ayakkabı giydiğini görürse o kimse hastalanır, borca girer, işinden olur, maddi zarar eder ve geçim derdine düşer diye kabul edilir. Rüyayı gören insanın kendisi için ne kadar olumsuz olay varsa hepsinin arka arakaya geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Almak

Rüya sahibinin tüm sermayesini yatırdığı bir işten yana büyük zarar edeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin yanlış kişilere güvenmesi nedeni ile kendini iflasın eşiğine getirecek yanlış bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Diktirmek

Rüyada yırtık ayakkabı diktirmek de pek hayırlara işaret etmez. Rüyayı gören kişinin şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Yırtık Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören kişinin başından sıkıntının ve üzüntünün eksik olmayacağı, çevresinden de art niyetli ve hayırsız kimselerin eksik olmayacağı anlamına gelir. Bu rüya, kişinin üzülmesine sebep olacak olayların ve insanların varlığı ile değerlendirilir.

Rüyada Yırtık Bot Görmek

Rüya sahibinin attığı adımların kendisine başarı getirmeyeceğine, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına rivayet edilir ve bu rüya da tıpkı rüyada yırtık ayakkabı görmek gibi uğursuzluk olarak açıklanır. Kötü zamanlar yaşamaya, çaresiz durumlara düşmeye ve çözümsüz kalmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (27 Ocak 2015 saat: 23:24)

    Ruyada yayla evdeyim. Rahmetli babam var tam çarşıya birşey almaya gidecekken siyah converse tipi tabanı açılmış (giyince anlıyorum)ayakkabıyı giyiyorum ve yırtık olduğunu görünce değiştiriyorum sonra babamın oda hizasına geliyorum canım yanında sokak köpekleri var ki biri beni pencere önünden itiyor daha sonra…babama çarşıya gideceğimi. Söylüyorum,köpeğin biri benim yanlışlıkla tuvalet deliğine attığım pet şişe benzeri iki adet şeyi çıkartıyor çıkartmasa ben çıkartacağım derken ben tam evin içine giriyorum bir bakıyorum bahçede iki çocuk biri diğerinin kafasına silah dayamış ama belli arkadaşlar derken silahı bana çevirip ateşliyor ama silah plastik silah çıkıyor. Ben bu dışarı olayı olurken mutfakta olan eşime ve diğerlerine yere yazmalarını söylüyorum… Kalan diğer olaylar da zaten bahçede geçiyor ….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,