RuyaTabirleri.com

Rüyada Yırtık Çorap Görmek

Rüyada yırtık çorap görmek, çok olmasına rağmen bereketsiz olacak kazanca işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmesine, gelirinin de yerinde olmasına rağmen deyim yerindeyse bir türlü iki yakasının bir araya gelmeyeceğine ve yine tabir yerindeyse sağ elinin kazandığını sol elinin görmeyeceğine, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine işaret eder. Rüya sahibinin kazancının yüksek olmasına fakat bunun yine de hiçbir özel harcamasına yetmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Yırtık Çorap Dikmek

Rüyayı gören kişinin maddi gücünü arttırma düşüncesi ve isteği içinde olduğuna ve bunun yollarını yapmak için kafa yorduğuna, nefes tükettiğine ve dirsek çürüttüğüne alamet eder. Rüya sahibi geçimini kolaylaştırmanın ve ailesini daha iyi şartlarda yaşatmanın çarelerini arıyor demektir.

Rüyada Yırtık Çorap Giymek

Rüya sahibinin işlerinin umduğu gitmemesi nedeni ile borçlarını ödeyemeyecek hale geleceğine ve yokluk içine düşeceğine delalet eder. Kişinin, gelirinin azalması nedeni ile temel ihtiyaçlarını gidermekte zorlanacağı günler geçireceği ve bu duruma alışık olmadığı için de bir hayli zorlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Yırtık Beyaz Çorap Görmek

Rüyada görülen yırtık çorabın rengi ne olursa olsun yine de rüyanın yorumu iyiye işaret etmediği şeklinde kabul edilir. Bu nedenle rüyada yırtık beyaz çorap görmek, zarara uğramaya, ekmeksiz kalmaya, bu sebeple de üzülerek hastalanmaya yorulur.

Rüyada Baş Parmağı Yırtık Çorap Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaret hayatında yolunda gitmeyecek bazı şeyler olacağına tabir edilir. Aksiliklerle ve engellerle karşılaşmaya sonra da başarısız olarak zorluğa ve çaresizliğe düşmeye işaret eder.

Rüyada Delik Çorap Görmek

Rüyada delik çorap görmek de yırtık çorap görmek gibi yorumlanır ve deyim yerindeyse varlık içinde yokluk çekmeye ve bir türlü zenginliğinin keyfini sürememeye rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yırtık Çorap Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mehri (02 Aralık 2014 saat: 19:33)

  Rüyamda oğlumun mavi yün yırtık çorap giydiğini gördüm ve oğluna cikart dedim oglumda sicak tutuyor dedi nedir acaba

 2. adem (06 Ekim 2014 saat: 09:48)

  rüyamda işyerimdeki sitedeki ev sahabinin evinde görüyorum kendimi bi sorun için çağırıyor odalarda dolaşıyoruz banyoya giderken çorabımı çıkarıyorum daha sonra çorabımı arıyorum bi çorap buluyorum örme çorap gibi renkli giymek istiyorum yada giyiyorum çorap hertarafı kesik çıkarıyom elime aldımda her tarafı kesik çizgiler var yırtık pantolanlar gibi sonra bu benim değil diyip kendi çorabımı buluyorum anlamı nedir acaba

 3. Hakan (15 Eylül 2014 saat: 22:43)

  Merhaba,
  Rüyamda ark arkaya 3 siyah çorap değiştiriyordum. Birinci çorabın topuk kısmı yırtılmıştı çıkarıp ikinciyi giydim.İkinci çorabın başparmak kısmı yırtılmıştı çıkarıp yenisini giydim.Üçüncü çorabın yine topuk kısmı yırtık değildi ama yırtılmak üzereydi.Sonrasını hatırlamıyorum.Herbir çoraptan sonra sinirlenip bağırıyordum.

  Teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,