RuyaTabirleri.com

Rüyada Yiyecek Görmek

Rüyada yiyecek görmek, rızık anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin bolluğa kavuşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına tabir edilir. Yeni ve hayırlı olacak iş teklifleri almaya işin ehli olan kimselerle iş ortaklığı yapıp, baştan karlı olmaya, ticaret hayatına atılmaya, işlerini büyütmeye, kazancını arttırmaya tabir edilir. Rüyada yiyecek helal olan ekmeğe ve paraya işaret eder. Kişinin alın teriyle, namusu ve onuruyla çalıştığı anlamına gelir.

Rüyada Yiyecek Dağıtmak

Rüyada yiyecek dağıtmak, rüya sahibinin yerine getirmek istediği amellere ve hayır işlerine işaret eder. Ayrıca kişinin çok istediği bir işte başarı elde etmesi koşuluyla bir adağı yerine getirmek için niyetlendiğine, dileğinin olması için Allah’a el açıp yalvardığına delalet eder.

Rüyada Yiyecek Satın Almak

Rüyada yiyecek satın almak, rüyayı gören kişinin temiz yollardan, adını ve şerefini lekelemeden, yorularak, uykusuz kalarak, uzun süre ayakta çalışarak ekmeğini çıkardığına, evinden içeri haksız lokma sokmadığına, kimsenin hakkını çalmadığına işaret eder.

Rüyada Yiyecek Vermek

Rüyada yiyecek vermek, kişinin yardımsever, iyi kalpli, dinine bağlı, imanı yüksek kimse olması sayesinde çevresindekiler için elinden geldiğince faydalı olmaya ve parasından harcamaya işaret eder.

Rüyada Yiyecek İkram Etmek

Rüyada yiyecek ikram etmek zenginlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin istediği kadar dünya malına ve nimetine kavuşacağı, layığıyla büyük oranda gelire kavuşacağı, kazancının sabit olacağı, ömrünün sonuna kadar rahat şekilde yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Yiyecek Bulmak

Rüyada yiyecek bulmak, sıkıntıların, dertlerin, üzüntülerin, kederin ve gözyaşının geride kalacağına, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, bundan sonrası için hep önüne bakıp, başarıya doğru güvenli adımlar atacağına tabir edilir.

Rüyada Yiyecek İçecek Görmek

Rüyada yiyecek içecek görmek, büyük kısmet olarak yorumlanır ve kişinin bu aralar şansının yaver gideceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yiyecek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (12 Aralık 2015 saat: 22:08)

    Rüyamda büyük bir salonda masaların üstünde tabak tabak tatlılar kekler bi sürü başkalarının yaptığı yiyecekler vardı bende alıyorum onlardan daha sonra yemek üzere aynı zamanda yiyorum böyle bi rüya gördüm acaba nasıl yorumlarsınız

  2. hg (01 Mayıs 2015 saat: 12:14)

    Rüyamda içi yiyeceklerle dolu kocaman bir depoya sahiptik. Once deponun bize ait olduğunu bilmiyordum. Dolastik dolastik. Sonra deponun bize ait oldugunu öğrendim. Gözüm doyana kadar yedim ictim. istedigim her şeyi alabiliyodum.Her seyin tadi cok guzeldi.

  3. Ahsen türksever (21 Nisan 2015 saat: 07:17)

    Rüyamda çok güzel bir evdeydik amcamın oğlu gelini kızı annem falan hepimiz bir yerdeydik çok paramiz vardi bir depo gibi biyerdeydik bir sürü yiyecekler vardı cubuklar doritoslar hersey vardı diyebilirim sonra onlardan yiyorduk tanımadığımiz kişilerde vardı sonra bir ev vardı orda ekmek arası kokorec veya döner yiyorduk sonra eve geldim camdan bahçeye baktım yukarda amcamin oğlunun evinde amcamın oğlu carsaflanmisti karısı benim annem falan siyah Çarşaflı o sırada uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,