RuyaTabirleri.com

Rüyada Yoğurt Mayalamak

Rüyada yoğurt mayalamak, güzel günlere ve hayırlı evlatlara, aile kurmaya, iş sahibi olmaya ve atılımlar yapmaya işaret eder. Genel olarak hayırlı anlamlara gelen rüya kişinin bekar ise hayırlı bir kişi ile evlilik gerçekleştireceğine delalet ederken, evli kişiler için ise ailenin genişleyeceği, bebek veya torun sahibi olunacağını bildirir. Rüyasında yoğurt mayalayan kişi sağlıklı ve uzun ömürlü bir kimse olur ve yatırım yapar. Para açısından taşınmaz mal varlığının artacağına ve kişinin maddi olarak da rahat bir hayat süreceğinin göstergesidir.

Rüyada Yoğurt Görmek

Görülen yoğurt taze ise kişinin hem dinen, hem de ahlaken iyi bir mümin olduğuna yorulur. Taze ve güzel bir yoğurt görmek iyi ameller işlemeye delalettir. Kaymaklı yoğurt gören kimsenin ömrü hem uzun olur, hem de zenginleşir. Kaymaksız yoğurt görmek ise fakirliğe yorulur. Rızkın azalmasına ve kısmetlerin kesilmesine tabir edilir. Torba yoğurdu ise, beklenen bir haberin gelmesine, çok arzu edilen bir dileğin gerçekleşmesine ve kişinin sevdiklerinin mertebe olarak yükselmesine delalettir.

Rüyada Ayran Yapmak

Rüyasında tatlı yoğurttan ayran yapan kimse tüm sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulur ve rahata erer. Yağsız ve ekşi yoğurttan ayran yapıp içen kişinin huzuru kaçar ve borçları artar. Yaz mevsimi içilen ayran mutluluğa, feraha ve rızka yorulurken, kış mevsiminde içilen ayran ise geçim sıkıntısına ve darlığa neden olur.

Rüyada Yoğurt Yemek

Rüyasında yoğurt yiyen kişinin tüm emekleri bir bir karşılık bulur ve her daim artan bir kazanca sahip olur. Ekşi yoğurt yediğini gören kişi tadını kaçıracak bir haber alır. Rüyasında tatlı ve kaymaklı bir yoğurt yiyen kişinin ise zengin bir eşi ve rızkı bol bir yaşamı olur. Rüyada yoğurt yemek aynı zamanda her işin kolaylıkla hallolacağını ve hiçbir zorluk çekmeden konforlu bir hayat sürüleceğine de anlamlandırılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yoğurt Mayalamak İle İlgili Rüyalar;

  1. sevim (23 Ocak 2016 saat: 06:05)

    Biyerden sut aliyorum onu buyuk bakir bir legen icine dokup buzdolabima koyuyorum orda mayalancakmis guya tanimadigim ama komsum oldugun soyleyen biri bir kase kaymakli yogurt getiriyor bununla mayala koysutu bu guzel olur diyi o bi kase yogurt sute karistirip buzdolabinda mayalatiyorum.

  2. Şirvan (27 Nisan 2015 saat: 11:04)

    Cocuklugumun geçtiği küçük eski bir ev vardı yüklü dinlen bir yer var orada yataklarının yığıldı olduğunu ve bir tarafını da banyo olarak kullanırım orda yoğurt mayal misin ama 3 gun once mayal misin ve unutmuşum bulduğunda eskimiş mi diye baktım koklarim bir lokması yedim eksimemisti ve sevindim buzdolabında kaldirdim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,