RuyaTabirleri.com

Rüyada Yoğurt Yediğini Görmek

Rüyada yoğurt yediğini görmek, helal kazanca ve güzelliklere işaret eder. Rüya sahibinin işleri yolunda gider, karşısına herhangi bir şekilde engel çıkmaz. Çıksa bile ustaca bunları aşmayı bilir. Eğer rüyada görülen yoğurt ekşi ise, kazanç haram olacaktır. Bu haram kazanç bereketli olmaz ve elde edilen para rüya sahibinde uzun süre kalmaz veya değer kaybeder.

Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada yoğurt gören kimse, uzun ömürlü olur. Rüya sahibi uzun ömrü boyunca faydalı işler yapar. Özellikle dini açıdan yapacağı işlerle manevi duygularını güçlendirir. Manevi huzuru bulur. Bu da ahlak güzelliğini getirir. Rüyada eskimiş, bozulmuş yoğurt görmek, işlerin yolunda gitmeyeceğine ve bazı zamanlarda hayal kırıklığı yaşamaya delalet eder.

Rüyada Kaymaklı Yoğurt Görmek

Rüyada kaymaklı yoğurt görmek, zor işlerin üstesinden kolayca gelinebileceği anlamına gelir. Rüya sahibinin özellikle iş hayatındaki tecrübeleri onun için bir avantaj olacaktır. Rakiplerine oranlar daha kolay yükselecek ve onların bir adım önünde olacaktır. Ayrıca rüya sahibi aile içerisindeki sorunların çözümünü üstlenecek, aktif bir rol oynayacaktır.

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek, meşakkatli olmayan mala işaret eder. Rüya sahibi zorluk çekmeden mal sahibi olacaktır. Rüyada memesinde süt biriktiğini gören kimse, mal birikintisine sahip olacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada süt görmek, İslam fıtratına işaret eder. Dinin emirlerine uymak rüya sahibinin en önemli görevi olacaktır.

Rüyada Ayran İçmek

Rüyada ayran içmek, kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi, küçük ancak büyük mutluluk verecek haberler alacaktır. Kısmeti de rüya sahibi için önemli bir gelişme olacaktır. Rüyada ayran içmek aynı zamanda, gönül ferahlığı anlamı taşır. Huzurlu ve yalnız olmayan bir hayat yaşanacaktır. Hem aile ile hem de arkadaşlarla olan ilişkiler sürekli olarak devam edecek.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: