RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Yoğurt Yemek

Rüyada yoğurt yemek, şifa anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çaresiz olduğu için ellerinin kollarının bağlı olduğu konuların çözümlere kavuşması sayesinde hem ruhunun hem de bedeninin iyileşeceğine, tazeleneceğine, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına rivayet edilir. Bu rüya en hayırlı ve en güzel rüyalar arasında olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin huzurlu, sessiz sakin bir hayatı olacağına ve kişinin gönülden razı olacağı bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Sarımsaklı Yoğurt Yemek

Borçların biteceği, işlerin ve hayatın yükünün hafifleyeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok daha kısa yollardan rızık elde edeceğine, daha rahat bir hayatı olacağına ve hem maddi hem de manevi anlamda güce kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kaymaklı Yoğurt Yemek

Rüya sahibinin çok büyük bir kısmet alacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine işaret eder. Kişi zenginliğe kavuşacak, her türlü imkâna sahip olacak ve olanakları da hayal edemeyeceği kadar artacak demektir.

Rüyada Yoğurt Ekmek Yemek

Geniş bir rızk elde etmeye alamet ederken rüyayı gören kişinin mesleğinde büyük bir atılım yapacağına, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine, sadece makamının değil kazancının da artacağına işaret eder.

Rüyada Ekşi Yoğurt Yemek

Ağzı tadının, geçimin, keyfin ve huzurun kaçacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin tatsız günler geçireceğine, kötü haberler alacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına alamet eder.

Rüyada Şekerli Yoğurt Yemek

Rüya sahibinin yaptığı işlerde muvaffak olacağına, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, hedeflerine ulaşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine ve bu sayede gönül hoşluğu, huzur, sükûnet ve keyif içinde bir hayat geçireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: