RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Yokuş Çıkmak

Rüyada yokuş çıkmak, rüya sahibinin kararlı olduğuna, amacına giden yolda hiçbir şeyin kendini yıldıramayacağına ve geri adım atmasına neden olamayacağına rivayet edilir. Hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek konusunda ısrarlı bir kişinin varlığına tabir edilir ve bu kişinin kolay olanı değil zor olanı seçtiği yorumu yapılır. Rüya sahibinin azmi ve hırsı sayesinde en ulaşılmaz şeylere dahi ulaşmayı başarıyor olmasına alamet eder.

Rüyada Yokuş Tırmanmak

Rüyada yokuş tırmanmak, kimsenin cesaret edemediği ve kendinde o gücü, kudreti göremediği işlere atılmaya ve bu yükümlülüğün altından başarıyla kalkmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin mücadelesinin sonuçsuz kalmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Arabayla Yokuş Çıkmak

Rüyada arabayla yokuş çıkmak, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine delalet eder. Rüyasında arabayla yokuş çıktığını gören kişi, hayatını ve işlerini kolaylaştıracak bazı yollar bulacak demektir.

Rüyada Yokuş Yol Çıkmak

Rüyada yokuş yol çıkmak, rüyayı gören kişinin sabırlı olması ve vazgeçmemesi durumunda arzularına ve emmelerine ulaşacağına işaret eder. Kişi, zorluklara göğüs gerdiği takdirde üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun olmayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yokuş Çıkamamak

Rüyada yokuş çıkamamak başarısızlık olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin bazı konularda istediği noktaya varamayacağı bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayacağı ve çok üzüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Arabayla Yokuş Yukarı Çıkmak

Rüyada arabayla yokuş yukarı çıkmak da arabayla yokuş çıkmakla aynı anlama gelir. Rüya sahibinin başarısına işaret eder ve kişinin karşısına çıkacak bir şans sayesinde zorluklarla mücadele etmesinin çok daha kolay olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yokuş İnmek

Rüyada yokuş inmek mutluluktur ve rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü ve zor günlerin yerini iyi ve hayırlı günlerin alacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,