RuyaTabirleri.com

Rüyada Yokuş Çıkmak

Rüyada yokuş çıkmak, rüya sahibinin kararlı olduğuna, amacına giden yolda hiçbir şeyin kendini yıldıramayacağına ve geri adım atmasına neden olamayacağına rivayet edilir. Hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek konusunda ısrarlı bir kişinin varlığına tabir edilir ve bu kişinin kolay olanı değil zor olanı seçtiği yorumu yapılır. Rüya sahibinin azmi ve hırsı sayesinde en ulaşılmaz şeylere dahi ulaşmayı başarıyor olmasına alamet eder.

Rüyada Yokuş Tırmanmak

Rüyada yokuş tırmanmak, kimsenin cesaret edemediği ve kendinde o gücü, kudreti göremediği işlere atılmaya ve bu yükümlülüğün altından başarıyla kalkmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin mücadelesinin sonuçsuz kalmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Arabayla Yokuş Çıkmak

Rüyada arabayla yokuş çıkmak, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine delalet eder. Rüyasında arabayla yokuş çıktığını gören kişi, hayatını ve işlerini kolaylaştıracak bazı yollar bulacak demektir.

Rüyada Yokuş Yol Çıkmak

Rüyada yokuş yol çıkmak, rüyayı gören kişinin sabırlı olması ve vazgeçmemesi durumunda arzularına ve emmelerine ulaşacağına işaret eder. Kişi, zorluklara göğüs gerdiği takdirde üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun olmayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yokuş Çıkamamak

Rüyada yokuş çıkamamak başarısızlık olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin bazı konularda istediği noktaya varamayacağı bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayacağı ve çok üzüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Arabayla Yokuş Yukarı Çıkmak

Rüyada arabayla yokuş yukarı çıkmak da arabayla yokuş çıkmakla aynı anlama gelir. Rüya sahibinin başarısına işaret eder ve kişinin karşısına çıkacak bir şans sayesinde zorluklarla mücadele etmesinin çok daha kolay olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yokuş İnmek

Rüyada yokuş inmek mutluluktur ve rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü ve zor günlerin yerini iyi ve hayırlı günlerin alacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yokuş Çıkmak İle İlgili Rüyalar;

  1. yasem (27 Nisan 2014 saat: 08:54)

    Rüyamda ben annem anneannem ve ablam birlikteyiz her yerde su ve laleler var laleler kırmızı renkte bir yere gidiyoruz sonra dönerken anneannem benim lale tarlasından geçmemi istemiyor lale tarlalarının arasında bir yol var su ve halı ile kaplı yolun başında da bir şelale var o sırada şelaleden bolca sular geliyor ben suların arasında kalıp sırılsıklam oluyorum ve sular geçince kucağımda bir tane kırmızı lale buluyorum cevabınızı bekliyorum teşekkürler

  2. esra (03 Nisan 2014 saat: 09:24)

    rüyamda motor kullanıyorum ve geçilmesi çok zor olan çok ince bir yoldan motorla geçiyorum kocaman yuvarlak bir meydan ve çook dik çıkılması imkansız bir yokuş var ama yürüyerek çıkmak bile imkansız doğal olarak çıkamıyorum.ve geri dönmek istiyorum daha önce geçtiğim yoldan geri dönemiyorum.meydan da kaldım ve uyandım gündüz ve çevremde tanımadığım bir çok insan var.ilk defa bu kadar etkileyici br rüya gördüm .yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum ..şimdiden teşekkürler.

  3. merve cingoz (15 Şubat 2014 saat: 13:35)

    ruyamda ilk olarak ben ve erkek arkadasim denize gitiyoruz ama plaj asagida kalmis sadece ikimiz variz oldugumuz yerde. oldugumuz yer biraz yukarda kaliyo plaja gore. denizde cok sakin durgun. neyse bi ara bn denize girmezken biri geliyo yanima minubusle. acele bisey oldugunu soyluyo benim gelmem gerektigini filan soyluyo. bende hala denizde olan erkek arkadasima haber vermeden o heyecan ve panikle biniyorm minubuse. minubuste sadece ben o dedigim kisi ve sofor var. neyse ben yari yolda anliyorum bu kisi yalan soyledi bna heralde filan diye dusunuyorum ve iniyorum minubusten. bi yandanda erkek arkadasm cok merak etmistr diye icim icimi yiyo. plajlarin ordan dogru gidiyorum. caddenin iki tarafida plaj. sol denk geliyo o taraftam gidiyrm ama tehlikeli oldugunu hissediyrm sol tarafin. keske saga gecseydim diyorum kendi kendime. giderkn ordan gitmistik diye dusunuyorum. neyse gecemiyorumda saga krka korka gidiyorum soldan. plajlarin bitigi yerde yokus var orayi cikiyorum dik bi yokus ama zorlanmiyorum. yokusun bittigi yerde erkek arkadasim beni bekliyo giyinmis kurulanmis falan. boynuna atliyorum hemen sarliyorum filan. bi akrabasi gelmis onu haber veriyo. evlerine gidiyoruz yakin hemen. iki tane ufak cocugu var o akrabasininda. ben baya seviyorum oynuyorum onlarla ve erkek arkadasimn yegenleri olduklarini dusunuyorum. ama gercekte yegenleri yok amca olmafi daha. bn cocuklari severken ordan oraya kostururken o da bi odada oturuyo oyle sadece kimildamadan. sonra uyaniyorum. . yorumlarinizi sabirsizlikla bekliyorum.. . . simdiden tesekkurler. .. .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,