RuyaTabirleri.com

Rüyada Yokuş İnmek

Rüyada yokuş inmek, kişinin yaşayacağı birtakım zorluklardan ve sıkıntılardan sonra ferahlamasına; meşakkatle elde edilecek kazanca, iş hayatında yaşayacağı zorluklardan sonra makam ve mevki sahibi olmaya; bazen de başladığı bir işi bitirememesine, çalışmalarında yaşayacağı başarısızlıklara da yorumlanır.

Rüyada Yokuş Çıkmak

Rüyada yokuş çıkan kişi yaşayacağı bir zorluğun üstesinden gelerek başarı elde eder. Bu rüya, yaptığınız bazı davranışlarınızla dünyada ve ahirette bazı hayırlar ve kazançlar elde edeceğinize azminizin karşılığını alacağınıza, yakın zamanda elinize geçecek nimetlere, çalışıp çabalayarak hakkınız olanı alacağınıza da işaret eder.

Rüyada Yokuş Görmek

Rüyada görülen yokuş hayatın bazen kolay bazen de zor olan merhaleleridir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi kendi yaşamında da zorluklara mücadele eder; fakat bir müddet sonra bu zorluklar yerini ferahlamaya ve kolaylıklara bırakır.

Rüyada Dik Bir Yokuş Görmek

Rüyada dik yokuş gören veya çıkan kişi birtakım zorluklar yaşar. bu rüya özel hayatınızda veya iş yaşamınızda yaşayacağınız sıkıntılara ve eğer sabrederseniz hepsinin yerini ferahlığa bırakmasına yorumlanır. Dik yokuş bazen de gören kişinin geçimini zor yollardan elde edeceğine, eğer o yokuş çıkılmışsa sonunda her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Yokuştan Yuvarlanmak

Böyle bir rüya, sizi çekemeyen kimselerin varlığına ve size kötülük yapmak için de fırsat beklediklerine işarettir. Yokuştan yuvarlanan kişinin hayatında bazı terslikler olur. bu rüya yaşayacağınız zorluklara, işinizde zarara uğramaya, hayatınızın alt üst olmasına, ailevi birtakım problemlere de yorumlanabilir.

Rüyada Yokuşu Araba İle Çıkmak

Rüyasında bir yokuşu araba ile çıkan kişi tüm zorluklardan çok kolay bir şekilde kurtulur ve her seferinde sıkıntı yaşamadan kazanç elde eder. Bu rüya, size yardım eden iyi huylu bir kişi sayesinde her anlamda mutlu olacağınızın ve huzur bulacağınızın göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!