RuyaTabirleri.com

Rüyada Yol Aramak

Rüyada yol aramak, hedeflerden sapmak ve istenen başarıyı yakalayamamak demektir. Özellikle iş yaşamında aşırı hırs yapmanın kişi için pek de iyi olmayacağını, önemli kararlarsa sakin olunmadığı takdirde tüm planların bozulacağını, olumlu durumların dahi beklenmeyen sıkıntılara dönüşeceğini işaret eder. Yol arayan kişi dini inancında eksiklikler yaşadığı için maneviyatındaki boşluğu bir türlü dolduramaz. Hayatını sadece dünyevi isteklerine göre yaşadığından ötürü mutlu olamayacağını, kazanacağı paranın bereketsiz olacağını bildirir. Yol arayan kimseler gerçek hayatlarında herkesin sözüne kulak verdikleri için kendilerine dair fikirlerini hayata geçirmekte zorlanırlar ve evliliklerinde laf, söz nedeniyle problemler yaşarlar. İş kurmak ya da yeni bir işe geçiş yapmak için yüksek rütbeli, makamı, mevkisi ve saygınlığı olan birinden yardım istemek, fikir sormak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Haritayla Yol Aramak

Yaşantısı için her şeyin en iyisini isteyen rüya sahibinin her anını, her gününü ve yapacağı her işi önceden planlayacağını, hedeflerini çok iyi düşünerek koyacağı için istediği başarıya da adım adım ulaşacağını tabir eder. Haritayla yol aramak kişiye kılavuzluk edecek, hayat görüşlerinden ve tecrübelerinden paylaşımlarda bulunacak yaşlı bir kimsenin de tabiridir. İslami konularda konuşacak yeni arkadaşlar edinmenin, gönül gözünün açılacağının ifadesi olan rüya, manevi anlamda bambaşka bir yön çizecek olan rüya sahibinin hayata dair önceliklerinde değişiklikler olacağını, paradan önce huzur arayacağını da bildirir.

Rüyada Adres Sormak

Yapılan işten emin olmamak, acele ile karar verip pişman olmak ve aile büyüklerine hayati bir konuyu açarak onlardan fikir almak manasındadır. Acele davranışlarda bulunmanın genç kimselerin geleceklerini doğrudan olumsuz şekilde etkileyeceğini işaret eden uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Yol Aramanın Psikolojik Yorumu

Kararsızlık ve kaygılı bir yaşantının kişi üzerinde yoğun bir strese, gerginliğe neden olduğunu, geleceğe yönelik plan yapamıyor olmanın ve yaşanan belirsizliklerin psikolojik açıdan kişiyi yıprattığını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yol Aramak İle İlgili Rüyalar;

  1. Cihan (27 Kasım 2016 saat: 11:02)

    İyi günler, ruyamda elimde bir not var ve bir yer ariyorum, notun bir kısmı özel bir kurşun ismi altında da birinin telefon numarası yazıyor. Bir ara sokağa giriyorum, tamamen Los ışık ama kendimi baya rahat hissediyorum burda birazcık da kalabalik, burda eski uç arkadaşımla karşılaşıyorum ikisi orda bir yerde çalışıyor biri benimle konuşmak istemiyor ve sürekli goruşumden kaçıyor diğeri yanıma geliyor sohbet ediyoruz ve adresi soruyorum ama bilmiyor. Bir diğeri ise arkadaşlarıyla masada oturuyor benimle konuşmak istiyor ama ben ilgilenmiyorum, sonunda o masadan bir kız bana yeri tarif ediyor. Tesekkur edip gidiyorum ama yolu şaşırıyorum bir anlık. Beni durdurup doğru yolu eliyle işaret ediyor. Ufak bir merdivenden çıkıp geniş bir meydana giriyorum ve havanın güneşli olduğunu fark ediyorum ve ben bu güneşli havada atkı ve bere takmisim onu da meydandayken farkediyorum. Meydandan biraz ilerleyince ya ileri ya geri gideceğim bir ana yol var tanimadigim iki kişiye solu soruyorum bilmiyorlar ben de ileri gitmeye karar veriyorum, sonunda bulamicagima karar veriyorum ama sorun değilmiş gibi hissediyorum. Tamamen iyi bir gün geçirmiş gibi hissediyorum. Rüyayı dusununce Dr iyi hissediyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,