RuyaTabirleri.com

Rüyada Yol Kaybetmek

Rüyada yol kaybetmek, kararsızlık yaşamak, işlere yoğunlaşamamak ve hedefinden şaşmak demektir. Kişinin hata yapmaya müsait bir durum içinde olduğunu ve bu süreçte karar almak, harekete geçmek yerine stabil kalarak durumunu korumasının en doğrusu olacağına yorumlanır. Sıkıntılarından kurtulmak için çözüm bulmakta güçlük çeken kişilerin hurafelerle ilgilenmeye başlayacağını ve üzerlerindeki sıkıntının geçmesi için kurşun döktürmek veya büyü yaptırmak gibi çözümler bulmaya çalışacağını işaret eder. Tamamen zaman kaybı anlamına gelen uğraşlara yönelmek nedeni ile işlerin aksayacağını, kişinin giderek akıl ve mantıkla değil, tamamen kulaktan dolma bilgilerle ve başkalarının yönlendirmeleri ile hareket etmesinin sonucunda işlerin daha da karışacağına alamettir. Yaşanacak kafa karışıklığına, hedeften şaşmaya ve hayat düzenini bozacak şekilde davranmaya tabir edilir.

Rüyada Yol Bulamamak

Düşülen bir çaresizliğin işaretidir ancak bu durum sürpriz olarak görülmemelidir. Sorunların giderek büyümesine müsaade eden ve etkili çözümler bulmak yerine başkalarının lafı ile hareket eden kimselerin nihayetinde yaşadıkları kafa karışıklığı sayesinde ne yapacaklarını bilmez bir hale gelebileceklerinin altını çizer. Moral anlamında kendisini kötü hissettiği için işine gücüne gereken önemi vermeyen rüya sahibi kararsızlığı yüzünden pek çok fırsatı kaçırır.

Rüyada Yol Sormak

İçinde bulunulan zor durumdan kurtulmak için doğru kimselerle iletişime geçerek her sıkıntıyı akılcı şekilde çözüme kavuşturmak demektir. Kişinin yavaş yavaş rahatlamaya başlayacağını ve işlerin kontrolünü eline aldıkça hayatını yeniden düzene sokma fırsatı bulacağını işaret eder. Kararsızlık veya kafa karışıklığı ile geçen günlerin son bulacağını, doğru seçimler yaparak hedefe emin adımlarla ilerlemeye başlanacağını tabir eder.

Rüyada Yol Kaybetmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bir meseleyi kafasına fazlaca taktığını ve sürekli bu durumu düşünerek gün içinde zihnini meşgul ettiğini bildirir. Genellikle duyguları ve mantığı arasında kalan kişilerin gördüğü rüyalardandır. Seçim yapmakta zorluk çekildiğini ve kişinin kimseyi kırmamak isterken kendisini güç durumda bıraktığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!