RuyaTabirleri.com

Rüyada Yol Sormak

Rüyada yol sormak, umudun kaybedildiği veya çaresizliğe düşüldüğü bir durumda yakın birinden destek görmek, yardım almak ve sorunun üstesinden bu sayede daha kolay gelebilmek demektir. Özellikle ne yapacağını bilmez durumda olanlar için kendilerine uzanan yardım eliyle bir anda morallerinin düzeleceğini, hayatlarını düzeltecek gayreti bulacaklarını işaret eder. Kişinin kendisini ve ailesini ilgilendiren bazı hayati meseleler üzerine karar almak zorunda kalacağını ve bu sorumluluğu taşırken güçlük çekeceğini bildirir. Deneyim sahibi kimselerden içinde bulunulan durumlarla alakalı görüş alınacağını, aile büyüklerine fikir danışılacağını da tabir eder. Tek başına hareket etmeden, karar vermeden önce koşulların iyice gözden geçirileceğini, bu sayede hata yapmaktan da kurtulacak olmayı delalet eder. Tanıdığı birine yol sormak alınacak kararın doğruluğunu, tanımadığı birine yol sormak ise emin olmadan herhangi bir işe girişildiği takdirde zararla çıkılacağını bildirir.

Rüyada Yol Tarif Etmek

Kişiye ihtiyacı olan birine işaret eder ve bu kimsenin yakın zamanda yardım isteyeceğini, maddi veya manevi anlamda destek olunacağını bildirir. Birinin işini kolaylaştırmak, bu kimsenin başındaki bir sıkıntıyı çözerek büyük dua almak, sevap kazanmak manasına gelir. Yol tarif etmek, fikirleri önemsenen, saygı duyulan biri olunacağını, ilim irfan sahibi olmanın kişiye gelecekte başka hayırlı kapılar da açacağını müjdeler. Öğretmenlik, akademisyenlik, avukat veya hakimlik gibi mesleklerde başarı gösterileceğinin de işaretidir.

Rüyada Kaybolmak

Yolları karıştırıp kaybolduğunu görmek bir bocalama dönemine girileceğini haber vererek kişiyi uyarır. Yanlış yollara sapılabileceğinin altını çizen rüya, karmaşa ve kaos içinde geçecek bir döneme hazırlıklı olmak gerektiğini, bu süreçte kimseye danışmadan iş yapmamanın en doğrusu olacağını ifade eder. Tek başına alınan kararların sonunun iyi olmayacağını da haber verir.

Rüyada Yol Sormanın Psikolojik Yorumu

Çıkmazda veya bir kararsızlık içinde olunduğunu, bir bocalama dönemi geçirildiğini ve doğru karar vermekte zorluk çekildiğini işaret eder. Bazı durumlarda kişinin yardım ihtiyacını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!