RuyaTabirleri.com

Rüyada Yol Tarifi Görmek

Rüyada yol tarifi görmek, bir yardım isteneceğine, kişinin nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bu kişiye destek olup, yardımda bulunacağına alamettir. Hayırlı bir iş için kapıya gelecek bir tanıdığa ve o kimseyle beraber çıkılacak bir yolculuğa da yorumlanır. İyi ve güzel işler yaparak kendini iyi hissetmeye, başka insanların yaralarına merhem olmak suretiyle sevap işlemeye ve Allah’ın hoşuna gidecek işler yapmaya da tabir edilir. Yol tarifi beklenmedik bir haber ya da çağrı manasına da geldiği gibi, kişiyi şaşırtan, sevindiren ve gönlünü ferahlatan gelişmelere de işarettir. Genç kimseler için kafa karışıklığına neden olacak bir seçim yapmak zorunda kalacaklarına, hayatları ile ilgili önemli kararlar almaları gerekeceğine delalet olduğu gibi, sevdikleri insanla bir müddet yollarını ayıracaklarına fakat daha sonra yeniden birlikte olacaklarına da yorulur.

Rüyada Yol Tarifi Sormak

Tanımadığı birine yol tarifi sormak, yabancı olunan bir ortamda kendini ifade etmek, kongre, toplantı ya da konferans gibi bir kalabalıkta konuşmacı olmak manasındadır. Kişisel özellikleri ile ilgi toplayan bir lider olunacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine de tabir edilir.

Rüyada Yol Tarifi Almak

Hayırlı bir seçimde bulunmak, yeni tanışılan veya daha önce hiç tanınmayan birinden önemli bir destek görmek, burs veya ödenek almak gibi anlamlara gelir. İş kuranlar için sermaye konusunda sıkışmayacaklarını, yapacakları her türlü başvuruda istedikleri müspet sonuçları alarak işlerini çok daha kısa sürede başlatacaklarını ifade eder. Yüklü miktarlarda çekilecek kredilere ve ticaret hayatında yer edinmeye de delalettir.

Rüyada Yol Tarifi Görmenin Psikolojik Yorumu

Yön belirlemek ya da seçim yapmak zorunda olmanın kişi üzerinde yarattığı psikolojik baskının ifadesidir. Kendisini sıkışmış ve zamanı kalmamış hisseden rüya sahibinin, vereceği karardan pişmanlık duymamak için ince eleyip sık dokuduğunu ve gece gündüz bu durumu düşünerek hareket etmek zorunda kaldığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: