RuyaTabirleri.com

Rüyada Yola Gitmek

Rüyada yola gitmek, sosyal ortamlarda kişinin kendisini ön plana çıkaracağını ve elde ettiği başarılar sayesinde önemli kişilere takdim edileceğini, bulunduğu bazı ortamlarda yeni iş teklifleri alarak onore olacağını işaret eder. Yola gittiğini gören kişinin zengin bir hayatı olur ve yoğun iş temposu yüzünden sevdiklerinden ayrı kalır. Manevi açıdan da fikirlerini, düşüncelerini değiştiren rüya sahibinin ilginç insanlarla tanışarak hayatına başka bir boyut kazandıracağına yorulur. Bir kapının kapanmasının ardından yepyeni bir başka kapının açılacağını ve bu kapının da kişi için çok önemli bir fırsata dönüşeceğini, biten bir duruma veya ilişkiye üzülen kişiler için ise daha hayırlı bir başka kısmetle karşılaşacaklarına alamet eder.

Rüyada Arkadaşıyla Yola Gitmek

Arkadaşla beraber çıkılacak uzun bir seyahate veya iş nedeni ile başka bir ülkeye gitmek zorunda kalmaya alamet olan rüya, kişinin mevcut ortamından uzak kalacağına ve bir müddet boyunca yeni bir çevrede yaşayacağına, kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına alamettir. Maddi olarak rahata erecek olmaya, sevilen bir arkadaşla çıkılıyorsa iyi bir haber almaya, sevilmeyen biri ile yolculuğa çıkılıyorsa da büyük bir kavga yaşamaya alamettir. Yaşlı kimseler için hayra yorulmaz ve ecelin geldiğine işarettir.

Rüyada Yola Gitmek İçin Bilet Almak

Bir uçakla yola gitmek için bilet almak kıtalar arası uzaklıktan gelen müjdeli bir habere veya kişi için hayatının fırsatını yakalayacağı bir işten teklif almaya alamettir. Refah içinde çalışmaya ve sevdiklerini de rahat ettirecek güzel, zengin bir hayat sunmaya işarettir. Otobüsle yola gitmek için bilet almak ise kişinin elde etmek istediği başarı ve kariyer için biraz daha çalışması gerektiğine, kendisini kanıtlamak için daha çok sorumluluk almasına delalettir.

Rüyada Yola Gitmenin Psikolojik Yorumu

Bilinçaltında kendisi ile hesaplaşan kişileri, geçmişin analizini yaparak kendi iç yolculuğuna çıkmaya çalışanları işaret eder. Genellikle rüya sahibinin geride bıraktıklarını, tüm hatalarını yeniden ele almasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!