RuyaTabirleri.com

Rüyada Yolcu Etmek

Rüyada yolcu etmek, hasretlik çekilecek bir ilişki yaşamak şeklinde tabir edilir. Bekarlar için yoğun ama uzak düşülen bir aşk yaşanacağına, kişinin sevdiği kimseyi görememesinden dolayı duyacağı üzüntüye alamet olan rüya, başka memleketlere yolculuk yapmak, aileden çok uzun süreler boyunca ayrı kalmak şeklinde de açıklanabilir. Yolcu edilen kimse hatırlanıyor ise veya ne şekilde yolcu edildiği görüldüyse ona uygun olarak yorumlanması daha da uygundur. Genç erkekler için vatani görevlerini yerine getireceklerine, devlet dairelerinde çalışanlar için başka bir şehre tayinlerinin çıkması olarak da yorumlanabilecek rüya aynı zamanda bugüne kadar bilinmeyen bir sırra vakıf olmak, rüya sahibinden saklanan önemli bir gerçeğe ulaşmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Annesini Yolcu Etmek

Kişinin annesinin yaşayacağı bir hastalığa veya hasta aile büyüklerinin vefat haberlerinin alınacağına ve ani bir acı yaşanacağına yorumlanır. Ailesinden uzak kalan kişilerin duydukları özlemin de ifadesi olarak görülebilir.

Rüyada Sevdiğini Yolcu Etmek

Aşkta aradığını bulamamak ve yanlış insanların peşinden koşmak yüzünden acı çekmek anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını bir türlü istediği gibi şekillendiremediğini, duygusal olarak kendisini anlayacak ve tamamlayacak biri ile karşılaşamadığını, kısmetlerinin kendisine uygun olmadığını düşünerek yalnız kalmayı tercih edeceğini de işaret eder.

Rüyada Arkadaşını Yolcu Etmek

Başka birinin sorumluluğunu üstlenmek veya bir çocuğu geçici bir süreyle ebeveynlik yapmak zorunda kalmak şeklinde yorumlanır. Zor günlerde pek çok dostundan destek görecek olan rüya sahibinin vefalı insanlar sayesinde çok duygusal anlar yaşayacağını ve kendisini daha iyi hissedeceğini, acılarının, sıkıntılarının hafifleyeceğini de tabir eder.

Rüyada Yolcu Etmenin Psikolojik Yorumu

Uzun ayrılıklar ya da vedalar yaşayan insanların kalplerindeki burukluğun, hayatlarına giren herkesi tutmak için üstün bir gayret gösterdiklerinin ve kayıplara karşı tahammülsüz olduklarının işaretidir. Yalnız olmamak için sürekli kalabalık ortamlarda bulunan rüya sahibinin, ilişkilerinde de vesveseli bir tutum içine girdiklerini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yolcu Etmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ESMA (27 Eylül 2016 saat: 08:07)

    Rüyamda yaşlı bi kadını yolcu etmek için balkona çıktım,yağmur yağıyordu,kadının balkonun altından çıkıp gitmesini bekledim bi türlü çıkmadı ordan,biara yağmurun yere değmesini seyrettim,yine bi ara amcamların evine gittim,tehgahın üzeri ilgimi çekti kuzenim bulaşıkları yıkamış gitmiş diye düşündüm,ama kirli bulaşıklarda vardı,sonradan kullanılmıştır diye düşündüm,sonra bi tebsi baklava gördüm,dur biraz bunda yiyeyim dedim tabak çatal getirmeye gittim gerisini hatırlamıyorum

  2. ESMA (27 Eylül 2016 saat: 08:05)

    Rüyamda yaşlı bi kadını yolcu etmek için balkona çıktım,yağmur yağıyordu,kadının balkonun altının çıkıp gitmesini bekledim bi türlü çıkmadı ordan,biara yağmurun yere değmesini seyrettim,yine bi ara amcamların evine gittim,tehgahın üzeri ilgimi çekti kuzenim bulaşıkları yıkamış gitmiş diye düşündüm,ama kirli bulaşıklarda vardı,sonradan kullanılmıştır diye düşündüm,sonra bi tebsi baklava gördüm,dur biraz bunda yiyeyim dedim tabak çatal gitmeye gittim gerisini hatırlamıyorum

  3. Cemile (20 Ağustos 2016 saat: 09:48)

    Ruysmda eski annemlerin evi toprak ev.var orasi bizim olmus biz orada oturuyormusuz.evin yanini kiraya vermisiz kiraci ile pazarlik ediyoz 500 evi vermisiz kiraci evin icine giriyo evin ici dolu bisiylerinen.bende orda kiraci ile beraber eve bakiyoz.birde ne gorem portakal renginde orta buyuklukte bir cok yilan var icerde.kiraci kadin yilanin birini tutuyo olduruyo.bende ona simdi bunlar zarar verir bize gel kacalim diye hem bagiriyom hemde ordan uzaklastim nedir acaba

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,