RuyaTabirleri.com

Rüyada Yolcu Görmek

Rüyada yolcu görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler ve yenilikler olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancının yerinde olacağına, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine, ticaretinin de hızlanacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı sürpriz gelişmeler sayesinde yaşamının düzene gireceğine, ağız tadının, neşesinin ve huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Yolcu Etmek

Rüyayı gören kişinin mesleğinde kendisini geliştireceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine bu sayede ideallerini, hedeflerini ve amaçlarını da yerine getirmek için fırsat elde edeceğine, işinde en yetkin kimse olacağına ve maddi olarak güç elde etmekle kalmayacağına aynı zamanda çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Yolcu Uğurlamak

Rüyada yolcu uğurlamak da, yolcu etmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin çok şanslı ve kısmetli olacağı günler geçireceğine, hayatının kolaylaşacağına, işlerinin azalacağına rüya sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine yorulur.

Rüyada Yolcu Bileti Almak

Rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, içinin ve kafasının rahatlamasına, sağlığının, neşesinin ve keyfinin yerine gelmesine, günlerinin de daha bir güzel ve daha bir eğlenceli hale gelmesine vesile olacak müjdeli gelişmelerin meydana geleceğine alamet eder.

Rüyada Yolcu Gemisine Binmek

Rüyayı gören kişinin stresten ve iş yoğunluğundan uzaklaşmak amacıyla kalabalık bir ortama gireceğine orada hoş zamanlar geçireceğine, koyu sohbetler edeceğine ve bu aktivitenin de kendisine şifa gibi geleceğine işaret eder.

Rüyada Yolcu Otobüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin farklı düşüncelere ve değişik zevklere sahip dostlar edineceğine onlarla sık sık bir araya geleceğine bundan da çok büyük keyif alacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinin her geçen gün çok daha kalabalıklaşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: