RuyaTabirleri.com

Rüyada Yolculuğa Çıkmak

Rüyada yolculuğa çıkmak, rüyayı gören kişinin, uzun zaman önce başladığı ama araya giren başka şeylerden ötürü bir türlü tamamlayamadığı bir işi ya da bir çalışmayı en kısa zaman içinde gerektiği şekilde tamamlayacağına işaret eder. Aynı zamanda, belli bir bölgenin canlanması ya da faaliyetlerinin devam etmesi için halkın çeşitli şekillerde destek olmasını ve yardım etmesini sağlamaya rivayet edilir.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak İçin Hazırlanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi başarılı çalışmalar yapacağına, bu başarılı çalışmaların karşılığı olarak yüksek mevkilerde iyi yerlere geleceğine ve yüklü miktarda para kazanacağına, bu para ile çok güzel ve hayırlı işler gerçekleştireceğine ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Güzel Yolculuğa Çıkmak

Rüya sahibinin, çok hayırlı işler ve güzel çalışmalar için bazı projeler yaptığına, bu projeler sayesinde hem çok büyük yardımlar yapacağına hem de çok büyük başarılara imza atarak herksin dikkatini çeken çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada Kötü Yolculuğa Çıkmak

İş hayatında çok güzel işler yapmayı düşünen ve bu amaçla çok sıkı çalışan, büyük fedakârlıklar yapan ve çok emek veren biri olmasına rağmen yapmak istediği şeylere ulaşmak isterken sürekli engeller ile karşılaşacağına ve çok büyük zorluklar çekeceğine işaret eder.

Rüyada Yolculuğa Hazırlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi işler yapmak için çok büyük uğraşlara gireceğine, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına ve buna rağmen en sonunda hayal ettiği işlere imza atacağına ve çok huzurlu biri olacağına alamet edilir.

Rüyada Otobüsle Yolculuğa Çıkmak

Rüya sahibinin, epey bir zamandan beri görüşmediği arkadaşları ile birlikte hareket edeceğine ve çok hayırlı işlere imza atılacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: