RuyaTabirleri.com

Rüyada Yolculuk Yaptığını Görmek

Rüyada yolculuk yaptığını görmek, kişinin hayatında gelişecek bir değişikliğe delalet eder. Bazen ev değişikliği olarak yorumlanan yolculuk yapmak, bazen de iş ile ilgili yapılacak olan değişikliklere işaret eder. Rüyada uzun ve rahat bir yolculuk yaptığını görmek, muhit değiştireceğinize ya da evinizi taşıyacağınıza, kısa ve rahatsız bir yolculuk yapmak ise, işinizden memnun olmadığınıza ve iş değişikliği yapacağınıza alamet eder.

Rüyada yolculuk, kişinin kar elde edeceği işler içine gireceğine veya işlerini büyüteceğine ve çok para kazanacağına yorumlanır. Güzel geçirilen bir yolculuk senenin bol kazançlı geçeceğine delalet ederken, kötü yolculuklar ise işlerin iyi gitmeyeceğine ve para kaybı yaşanacağına delalet eder. Kısa yolculuklar aniden ele para geçmesine ve sıkıntıların anlık olarak geçici bir rahatlığa kavuşacağına işarettir. Uzun yolculuklar ise kişinin daha uzun vadeli yatırımlar yapacağına ve önündeki yılların maddi açıdan çok kazançlı, bereketli geçeceğine tabir olur.

Rüyada uzun bir yolculuğa çıktığını görmek aynı zamanda kişinin ruh halinde büyük değişimler olacağına da yorumlanmaktadır. İslami açıdan yola çıkmak da kişinin mal ya da arsa alacağına yorumlanır. Rüya sahibi deniz yolculuğuna çıkıyorsa ve bekarsa gönlündeki kişi ile hayat kurar. Hasta bir kimsenin rüyasında yola çıktığını görmesi ise genellikle kişinin ölüm döşeğinde olduğuna veya öleceğine tabir edilir.

Rüyada yolculuk yaptığını görmek, sosyal hayatta yakalanan başarıya ve kişinin karşısına çıkan sayısız fırsata işaret eder. Yolculuk yapan kimse, sahip olduğu görevden daha büyük vazifeler ve sorumluklarla mevki atlayarak üst konumlara yükselir. Zengin bir hayata da işaret eden rüya, zaman zaman kişinin hayal dahi edemeyeceği başarılar ve gösterişli bir hayata sahip olacağına da alamettir. Bu rüya sevilen ancak hayat şartları nedeni ile yolları ayrılan iki dostun kısa süre içinde karşılaşacağı veya buluşacağına da delalet eder. Yolculuk yapanın eline yüklü bir para geçer ve bu parayı gayrimenkule yatırır. Bazen de malikane ya da villa gibi büyük bir ev sahibi olunacağını, saygın ve şöhretli bir hayat sürüleceğini de bildirir.

Rüyada Arabayla Yolculuk Yapmak

Rüyada arabayla yolculuk yapmak, kişinin hayatında yaşadığı bir takım sıkıntıların olduğuna delalet eder. Arabanın rengi yaşanan sıkıntının boyutunu da belirlemektedir. Siyah ya da koyu renkli araba büyük sıkıntılara, açık renkli ferah arabalarla yapılan yolculuklar ise hayatınızda gelişecek güzel ve olumlu gelişmelere işaret eder. Araba yolculuğunun sonunda güzel bir yere varmak ise, duygusal hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların biteceğine ve uzun soluklu, mutlu bir birliktelik yaşayacağınıza, vardığınız yer sıkıntılı ve kasvetli ise, evliliğinizde ya da ilişkinizde birçok sıkıntılarla karşı karşıya kalacağınıza alamettir.

Rüyada Tren Yolculuğu Yapmak

Rüyada bir trende olduğunuzu ve trenin hızlı bir şekilde ilerlediğini görmeniz, hayatınızın her alanında gerçekleşecek güzel gelişmelere delalet eder. Bazen tren yolculukları ortaya çıkacak bir sırra da işaret etmektedir. Kimsenin duymasını istemediğiniz sırlarınızın güvenmediğiniz kişilerin kulağına gideceğine ve bu durumun sizi son derece rahatsız edeceğine bazen de, sevmediğiniz bir kişinin sırrını öğreneceğinize ve elinize bu kişi ile ilgili bir koz geçeceğine alamet eder.

Rüyada Uçakla Yolculuk Yapmak

Rüyada uçakla yolculuk yapmak, gelecek ile ilgili yaptığınız planlarınızın başarısızlıkla sonuçlanacağına ya da yakın zamanda bir tehlike ile karşılaşacağınıza delalet eder. Bazı rüya tabircileri ise çok istediğiniz ya da çok arzuladığınız bir dileğinizin gerçekleşeceğine, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine ve muradınıza ereceğinize yorumlarlar.

Rüyada Yolculuktan Dönüldüğünü Görmek

Kişi çıktığı bir yoldan geri döndüğünü görüyor ise, amaçladıklarına ve hedeflerine ulaşacak demektir. Bazı yorumcular yolculuktan dönmenin tersi olarak, kişinin hayatı ile ilgili bambaşka bir yön çizmek zorunda kalacağı şartlarla karşılaşması anlamına geldiğini söylerler. Bir hastanın rüyasında yoldan döndüğünü görmesi iyileşeceğine delalettir.

Rüyada Yolculuğa Hazırlanmak

Rüya sahibi bekar ise evlilik hazırlıkları yapacağı bir döneme girdiğine ve her türlü hayırlı işe yorumlanır. Rüyasında yolculuk hazırlığı yapan kişiler yeni iş fırsatları yakalar, mevkileri yükselir ve itibarlı bir meslek sahibi olurlar. Yolculuk hazırlığı kişinin aynı zamanda yaşadığı hayattan memnun olmadığına ve farklı yollara girip, başka bir yolda yürümeye hazırlandığı anlamına da gelir. Manevi olarak duyguların değiştiği, hayallerin farklılaştığı şeklinde de yorum yapmak mümkündür. Dini açıdan iyi bir mümin rüyasında yolculuğa hazırlanıyor olduğunu görürse Hac yolculuğuna hazırlanıyor anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yolculuktan Dönmek

Başarılarla ve maceralarla geçen bir hayatın artık durgunluk dönemine girdiğini, kişinin yükselmesinin bir süreliğine duracağını ve bu dönemde maddi konularda çok dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Bu rüya uzun süren ve yılan hikayesine dönen bir ilişkinin de miadının dolduğuna, kişinin bir ilişkiyi bitirip, başka, yepyeni, heyecan dolu bir ilişkiye gireceğini de gösterir. Yolculuktan dönmek, bozulan işlere, ikili ilişkilerde yok yere çıkacak gerginliklere ve ruhsal açıdan çalkantılı bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada Otobüsle Yolculuk Yapmak

Kişinin sorumluluklarını başkaları ile de paylaşacağına ve bu nedenle de yüklerinin hafiflemesi sonucu özel hayatına gereken özeni göstereceğine yorumlanır. Daha müşfik, daha anlayışlı, hayata iyi tarafından bakan kişilerle birlikte olunacağını ve değişik sosyal ortamlarda bulunarak kendini en iyi şekilde ifade edeceğine de yorumlanır. Otobüsle yolculuk yaptığını görenler bekarsa çok sayıda flört sahibi olacaklarını ve aşk hayatlarının oldukça çalkantılı geçeceğini de bildirir.

Rüyada Yolculuk Yaptığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Yolculuk yapmak psikolojik olarak kişinin kendi maneviyatına yaptığı yolculuğu simgeler. Yaşamının varoluş nedenlerini, amaçlarını ve isteklerini düşünen kişilerin rüyalarda bilinçaltı yansıması bu şekilde olmaktadır. Yolculuk yapmak rüya sahibinin yaşadıklarından edindiği tecrübelerin de sembolü olduğu gibi, hatalardan alınan derslerin ve yeni hedeflerin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: