RuyaTabirleri.com

Rüyada Yolunu Kaybetmek

Rüyada yolunu kaybetmek, rüya sahibinin bu aralar hurafelere fazla inanmaya başladığına işaret eder. Rüya sahibi, son zamanlarda yaşadığı sıkıcı zamanları atlatabilmek için, muska yaptırabilir, kem gözlerden korunmaya karşı kurşun döktürebilir ya da uzun süredir yenemediği ve pençesinde olduğu hastalığından kurtulmak için halk arasında koca karı ilacı diye adlandırılan ilaçlarda çare arayabilir. Rüyada yolunu kaybetmek aynı zamanda rüya sahibinin kafasının karışık olduğuna tabir edilir.

Rüyada Kaybolmak

Rüyasında kaybolduğunu gören kişinin hayatı bu ara biraz belirsizleşebilir ve bu da rüya sahibini çıkmaza düşürebilir. Rüyasında kaybolduğunu gören kişi yukarı tükürse bıyık, aşağı tükürse sakal durumuna düşecek ve ne yapacağını bilemez olacak demektir.

Rüyada Yolunu Bulamamak

Rüyasında yolunu bulamayan kişinin hayatında karşısına bazı yol ayırımları çıkacak ve rüya sahibi hangi yoldan gideceğine karar vermek zorunda kalacaktır. Kişi bu durumdan illa da bir seçim yapmak suretiyle kurtulabilir.

Rüyada Yolunu Şaşırmak

Rüyasında yolunu şaşırdığını gören kişi, gerçekten de bazı konularda neyin doğru olduğunu neyin yanlış olduğunu kestiremez hale gelmiş demektir. Rüya sahibi aklına takılan bu soruları bir bilene danışma ihtiyacı duyacaktır.

Rüyada Evin Yolunu Kaybetmek

Rüyasında evinin yolunu kaybettiğini gören kişi, rutin seyreden hayatından sıkılmış ve hayatında değişiklik yapmak istiyordur diye tabir edilir. Rüya sahibi belki yeni bir semte taşınabilir belki de yeni bir ev satın alabilir.

Rüyada Yol Görmek

Rüyada yol görmek esasen hayatın kendisidir. Rüya sahibinin yaşayacağı iyi, kötü günler, mutluluklar ve mutsuzluklar, kayıplar ve kazançlar olarak tabir edilir. Yol uzun bir yolsa ömrün uzun olacağına, kısaysa da ömrün kısa süreceğine yorulur.

Rüyada Yol Tarif Etmek

Rüya sahibinin büyük bir yanılgıya düşerek yapacağı bir hata nedeni ile ömür boyu pişmanlık yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: