RuyaTabirleri.com

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici görmek, başarılı olmaya, itibar kazanmaya, çok karlı işler yapmaya, bir yandan da hayır işlerine gönül vermeye ve bu sayede herkes tarafından sevilen ve tanınan kişi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceği, karşısına hayırlı kazanç kapılarının açılacağı, ekmeğinin hiç kesilmeyeceği fırsatlar yakalayacağı ve hayatından razı geleceği kadar rahatlık bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Yönetici Olmak

Rüyada yönetici olduğunu gören kişi, yapacağı güzel işler sayesinde koltuk sahibi olacak, ünü ve namı yürüyecek, insanlar tarafından tanınır olacak demektir. Rüyayı gören kişinin şansının, bahtının ve yolunun açık, istikbalinin de çok parlak olacağına ve işlerinden yana hayır bulacağına tabir edilir.

Rüyada Yöneticiyle Konuşmak

Rüyada yöneticiyle konuştuğunu görmek, âlim ve bilge olmaya, hayatını insanlar için hayır yapmaya ve onları aydınlatmaya adamaya işaret eder. Rüya sahibi ileride herkese yol gösterecek, akıl verecek ve yardımcı olacak kadar ilim, irfan sahibi olacak demektir.

Rüyada Yöneticiyle Kavga Etmek

Rüyada yöneticiyle kavga etmek, hayır bulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceği isteklerinin ve arzularının gerçekleşeceği, hayatının planladığı gibi yürüyeceği, işlerinin düzene gireceği, planlarının ve projelerinin tutacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yöneticiyle Tartışmak

Rüyada yöneticiyle tartışmak, rüyayı gören kişinin işinde başarı elde edeceğine bu sayede maddi zararını karşılayacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına delalet eder. Yokluktan, darlıktan ve fakirlikten kurtulmaya, geleceğe yönelik yatırımlar yapmaya ve düzenli bir gelir elde etmeye yorulur.

Rüyada Yöneticiye Sarılmak

Rüyada yöneticiye sarılmak, rahat bir hayata kavuşmaya, mesleğinde en iyisi olmaya, ticarete atılmaya ve hayır bulmaya tabir edilir. Rüya sahibinin makam sahibi kimse olacağı ve emrinde insanlar çalıştıracağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yönetici Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. elifce (28 Eylül 2015 saat: 13:19)

  Merhabalar ben rüyamda gerçekte benim olmayan ama rüyada farklı bi evde ama bizimmis annem ben ve abim var 2 polis ayakta abimi onlarla gitmesini istiyor ve gidiyor oda ben kalıyorum… her zaman polis görmek beni korkutup psikolojimin bozulmasına neden olmustur rüyalarımda malum olur genelde bu rüya tabiri ne olabilir yardimınıza ilhtiyacım var…

 2. yusuf altay (09 Nisan 2015 saat: 01:44)

  Rüyamda çalışıyordum patronlar çağırdı ve yanlarına gittim merdivenlerden yukarı çıktım ve hepsi ile teker teker el sıkıştık ve bana işleri sordular bende iyi dedim müdür olur musun dediler bende en iyisini siz bilirsiniz dedim gulumsediler ve bende gulumsedim uyandım….

 3. Canan (25 Şubat 2015 saat: 09:10)

  Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum.rüyamda operasyon yometicimle aramin çok iyi olduğunu gördüm .Esi ile ilgili sorunla
  Rini anlattı bana benimle çok ilgilendi oturduğu eve konuk olmuşum ve kardesimde aynı apartmandan ev almış Komsu olacaksınız diyorum.meyve sikacagi bozulmuş kimse yapamıyor ben yapıyorum genel anlamda
  İyi bir ruyaydi fakat biraz karisikti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,