RuyaTabirleri.com

Rüyada Yönetmen Görmek

Rüyada yönetmen görmek, rüyayı gören kişinin, sanat aşkı ile yanıp tutuştuğuna, kendisini tamamen sanata adadığına, sevdiği herşeyi sanatla bağdaştırarak her zaman sanatı söz konusu yaptığına, güzelliğe ve estetiğe önem verdiğine, kendisini bu amaçla eğittiğine, kazancını buradan kazanıp yine buraya harcadığına, zamanının çoğunu bu iş ile geçirdiğine ve bu sayede çok büyük mutluluklar yaşadığına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin çok yardımcı bir kişi olduğuna ve herkese her konuda yardım edebileceğine işaret eder.

Rüyada Yönetmen Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, hazırladığı çok hayırlı ve güzel çalışmaların yakın zaman içinde büyük hayırlara vesile olacağına inandığına, kazancını buradan kazanarak büyük başarılara imza attığına, hiç olmadığı kadar büyük bir şansa sahip olduğuna ve bu işi çok daha iyi yerlerde yapabilmesi için kendisine bazı kişiler tarafından büyük yardımlarda bulunulacağına ve mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Rejisör Görmek

Uzun zamandan beri yaptığı işlerden sonra kendisini çok sıkıntılı bir dönemin içinde bulan rüya sahibinin sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağına, kendisini büyük sıkıntıların ve maddi ve manevi problemlerin beklediğine ve bu yüzden kendisini toparlayıp şu anda elinde olan işinin kıymetini bilmesi gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Yapımcı Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine uygun ve güvenilir insanlar ile arkadaşlık yapması gerektiğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Kurgucu Görmek

Rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılar çekeceği bir döneme girdiğine, eline geçen fırsatları kısa sürede yitireceğine, büyük bir tartışma yaşamak sorunda kalacağına ve kendisini üzecek insanlar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!